AutoSalon Odkryciem Roku 2021

AutoSalon Odkryciem Roku 2021

17.02.2021 Aktualności Platforma AutoSalon, dzięki której można jednocześnie wybrać pojazd i sposób jego finansowania online, otrzymała godło Odkrycie Roku 2021 w kategorii innowacyjne usługi sprzedażowe i finansowe. Wyróżnienie przyznawane jest przez organizatorów odbywającego się od 17 lat, ogólnopolskiego plebiscytu Laur Klienta.

Laur Klienta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konkursów na polskim rynku, który co roku wyłania najlepsze marki i produkty w swoich kategoriach. Wyróżnienie przyznawane jest w wyniku ogólnopolskiego sondażu popularności produktów oraz usług. W tym roku najwięcej głosów otrzymał AutoSalon, platforma, dzięki której można jednocześnie wybrać pojazd i sposób jego finansowania przez internet.

AutoSalon to rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których internet jest miejscem dokonywania zakupów na coraz większą skalę. Na naszej platformie zainteresowany nie tylko wybierze odpowiedni pojazdu, ale również finansowanie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb – wszystko szybko, prosto, online, bez potrzeby wychodzenia z domu – mówi Agnieszka Klejne z Santander Consumer Multirent – Klienci już doceniają zalety tego rozwiązania. Dlatego też cieszymy się, mogąc odebrać Laur Klienta Odkrycie Roku 2021, potwierdzające innowacyjność naszej platformy przez szeroko pojmowany rynek i dziękujemy klientom za to wyróżnienie.

Organizowany od 2004 roku ogólnopolski plebiscyt Laur Klienta jest nie tylko ukłonem w stronę wyróżniających się rozwiązań, ale i wskazówką dla klientów, która pomaga im dokonać odpowiedniego wyboru. 

Badania dowodzą, że co czwarty Polak zwracający uwagę na znaki promocyjne, ma największe zaufanie do produktów i usług oznaczonych godłem Laur Klienta. 

Przeczytaj także:
 Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

16.11.2020 Aktualności W jednym miejscu możesz wybrać samochód i jego finansowanie bez konieczności wychodzenia z domu, czy z biura: w 100% online. Santander Consumer Multirent uruchomił właśnie platformę AutoSalon. Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych? Czytaj więcej