Deszcz nagród dla Santander Consumer Multirent

Deszcz nagród dla Santander Consumer Multirent

27.11.2019 Aktualności Wdrażanie platformy sprzedażowej DIGI Car u kolejnych partnerów, ciągły rozwój produktowy, dopasowywanie oferty do oczekiwań kontrahentów, przyczyniły się do tego, że spółka Santander Consumer Multirent została nie tylko dostrzeżona na rynku usług leasingowych, ale również wyróżniona.

Tylko w tym roku trafiły do nas dwie nagrody. I to jakie! 

Magazyn Home&Market nagrodził Santander Consumer Multirent w kategorii „Leasing” tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie 2019”. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które oferują innowacyjne rozwiązania i są uznawane przez środowisko biznesowe za godne zaufania i warte polecenia. 

Santander Consumer Multirent otrzymał również godło „Laur Klienta Grand Prix 2019” w kategorii „usługi leasingowe”. Godło to jest przyznawane firmom, które posiadają najpopularniejsze produkty i usługi w swoich kategoriach, i ma stanowić swego rodzaju drogowskaz zakupowy dla przedsiębiorców – wskazuje komu ufają i kogo wybierają inni klienci. 

Santander Consumer Multirent przechodzi wiele zmian. Wdrażanie platformy DIGI Car, rozpoczęte prace nad digitalizacją procesów posprzedażowych DIGI Operacje, nowa strona internetowa to jedne z najważniejszych procesów, nad którymi w tej chwili pracujemy. Chcemy, żeby nasze produkty i procesy były przyjazne klientowi, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi partnerami captive, dostosowując się do wymagań rynku.  Dlatego cieszymy się, że te zmiany są doceniane przez rynek, ale przede wszystkim przez naszych klientów, za co bardzo im dziękujemy! – powiedział Marek Dwornik, Prezes Zarządu Santander Consumer Multirent.
 

Przeczytaj także:
 Kto może otrzymać leasing samochodowy?

Kto może otrzymać leasing samochodowy?

18.04.2019 Porady Leasing samochodowy jest bardzo korzystną formą finansowania auta dla osób, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Wpływ na to ma kilka czynników. Jednym z nich są mniejsze koszty w porównaniu do kredytu, które rozłożone są na raty leasingowe. Czytaj więcej

 Mazda najbardziej pożądaną marką na rynku

Mazda najbardziej pożądaną marką na rynku

12.06.2019 Aktualności Od początku obecności Mazdy na polskim rynku wspiera finansowanie samochodów tej marki. Cieszymy się, że kolejny raz w klasyfikacji generalnej Badania Satysfakcji Dealerów Samochodowych ze współpracy w importerem Mazda znalazła się na I miejscu, zaś nasza oferta finansowania otrzymała zaszczytne brą Czytaj więcej