Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

16.11.2020 Aktualności W jednym miejscu możesz wybrać samochód i jego finansowanie bez konieczności wychodzenia z domu, czy z biura: w 100% online. Santander Consumer Multirent uruchomił właśnie platformę AutoSalon. Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych? Zrób to wygodnie w swoim salonie albo w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu dzięki korzystaniu z AutoSalonu Santander Consumer Multirent.

Czym jest AutoSalon?

Na naszej platformie znajdziesz już dzisiaj kilkaset modeli samochodów z całej Polski. Po wybraniu odpowiedniego pojazdu za pośrednictwem platformy zapoznasz się także z propozycjami leasingu dopasowanymi do Twoich potrzeb i możliwości. Santander Consumer Multirent proponuje tam ofertę leasingu – także w wielu korzystnych rozwiązaniach promocyjnych. Kilka klików sprawi, aby do dealera wybrać się już po odpowiedni i wybrany samochód. Tam też zasiądziesz w swoim nowym fotelu kierowcy. Co ważne, umowę na leasing możesz podpisać za pośrednictwem wideorozmowy z konsultantem Santander Consumer Multirent.

Znajdź nie tylko auto dla swojego biznesu

W AutoSalonie Santander Consumer Multirent znajdziesz ofertę samochodów osobowych – nowych i używanych – jak również samochodów dostawczych do 3,5 tony. Coś dla siebie znajdą także pasjonaci quadów, skuterów i motocykli, które mogą przydać się w prowadzeniu biznesu. Flota dostępna w AutoSalonie jest cały czas poszerzana, aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez przedsiębiorców.
    
Za pośrednictwem AutoSalonu można też skorzystać z ubezpieczeń w różnych wariantach, a także karty paliwowej, która zamieni wiele transakcji na stacjach benzynowych w jedną przyjazną fakturę. W trakcie całego procesu można również liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów Santander Consumer Multirent dostępnych pod numerem telefonu 71 330 96 96 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

Nie czekaj i już dzisiaj kup firmowe auto w salonie – swoim salonie.


Dowiedz się więcej

Przeczytaj także:
 Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

01.06.2020 Aktualności Czy proces podpisywania umowy leasingowej można przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu czy biura? W Santander Consumer Multirent od wiosny 2020 roku zrobisz to w trakcie wideospotkania, Czytaj więcej

 Opony zimowe przed pierwszym śniegiem?

Opony zimowe przed pierwszym śniegiem?

04.11.2020 Baza wiedzy Zmiany klimatyczne sprawiły, że mamy coraz mniejsze szanse na mroźną i śnieżną zimę. Wielu kierowcom wydaje się, że z tego powodu w ogóle nie muszą zmieniać opon na zimowe. Inni czekają z tym na zapowiedzi opadów śniegu i minusowych temperatur. Czytaj więcej