Motocykle i skutery Yamahy - skonfiguruj i wybierz finansowanie online

Motocykle i skutery Yamahy - skonfiguruj i wybierz finansowanie online

04.01.2021 Aktualności W czasie pandemii zakup jednośladów cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Według danych PZPM w samym listopadzie br. zanotowano wzrost rejestracji nowych motocykli o 61,9 proc., co jest najwyższym rezultatem analogicznego miesiąca od 2005 roku. Dane Santander Consumer Multirent pokazują, że liczba wniosków o finansowanie motocykli Yamaha przez 11 miesięcy 2020 r. wzrosła o 57 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

To konsekwencja zmiany trendów w społeczeństwie podczas pandemii. Zaufanie do zbiorowych środków transportu spadło, dlatego więcej osób zaczęło interesować się alternatywnymi rozwiązaniami. Yamaha, jeden ze światowych liderów na rynku motocykli, już w ubiegłym roku sprzedała w Polsce ponad 2,3 tys. nowych jednośladów, a ten rok może zamknąć z jeszcze lepszym wynikiem.

Santander Consumer Multirent w ramach współpracy ze światowym liderem w branży udostępnił kalkulator, który dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów, pozwala klientom wybrać najlepsze parametry leasingu na skonfigurowany wcześniej na stronie Yamaha model motocykla lub skutera. Wspólny projekt uruchomiono jednocześnie w 14 krajach.

Dlaczego jest wyjątkowy? Dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemami SCM kalkulator pozwala odpowiednio dobrać ofertę na leasing skonfigurowanego wcześniej motocykla lub skutera. 

Zaawansowane algorytmy pozwalają klientowi w czasie rzeczywistym przeliczać realną ofertę finansowania w zależności od wybranych przez niego parametrów. Nie jest to szacunkowa symulacja, tylko realna oferta, dopasowana do oczekiwań klienta. 

Narzędzie jest zaimplementowane bezpośrednio na stronie Yamahy. Wyliczenia są realizowane w czasie rzeczywistym, a zmiana parametrów finansowania jest wprowadzana na bieżąco. Jedyne co musi zrobić klient to wejść na stronę importera i po wybraniu interesującego go pojazdu, kliknąć na zakładkę „znajdź finansowanie”. Następnie może ustalić wysokość wkładu własnego oraz ilość rat, na które chciałby rozłożyć spłatę jednośladu. Otrzyma także informację o końcowej wartości wykupu. 

Nasz raport „Auto w sieci” pokazuje, że ponad połowa klientów prowadzących działalność gospodarczą uważa, że dostępność atrakcyjnej formy finansowania wpływa w ich przypadku na miejsce zakupu. Ponadto, 93 proc. przedsiębiorców wskazuje leasing jako preferowaną formę finansowania.

Zapraszamy do testowania nowego narzędzia na stronie www.yamaha-motor.pl

Przeczytaj także:
 Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

16.11.2020 Aktualności W jednym miejscu możesz wybrać samochód i jego finansowanie bez konieczności wychodzenia z domu, czy z biura: w 100% online. Santander Consumer Multirent uruchomił właśnie platformę AutoSalon. Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych? Czytaj więcej

 Ruszamy z leasingiem dla motocykli Triumph

Ruszamy z leasingiem dla motocykli Triumph

05.08.2020 Aktualności Santander Consumer Multirent rozpoczął współpracę z importerem kultowych motocykli Triumph. Teraz nasi klienci zainteresowani zakupem dowolnego modelu tej marki skorzystają z Leasingu Triumph 100,1% . Czytaj więcej

 Dźwięk samochodu, jaki znamy, przejdzie do historii

Dźwięk samochodu, jaki znamy, przejdzie do historii

14.12.2020 Baza wiedzy Samochody od zawsze były głośne. Niektóre dźwięki są tak charakterystyczne, że od razu wiemy, co danemu pojazdowi dolega. Pojawienie się samochodów elektrycznych miało zmienić tę sytuację. Są one znacznie cichsze, od tradycyjnych modeli, a nawet niemal niesłyszalne... Czytaj więcej