Obniż ratę swojego leasingu

Obniż ratę swojego leasingu

29.10.2020 Aktualności Trwająca pandemia stawia przed przedsiębiorcami wiele wyzwań, także tych związanych z optymalizacją kosztów firmowych. Zarząd Santander Consumer Multirent mając na uwadze obniżenie stóp procentowych umożliwia klientom obniżenie raty leasingu.

– W biznesie kluczowe jest partnerstwo. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zgłaszanym przez naszych klientów, umożliwiamy obniżenie wysokości raty przedsiębiorcom korzystającym z leasingu. Co ważne, przyjęcie i rozpatrzenie wniosku jest całkowicie bezpłatne – mówi Marek Dwornik, prezes zarządu Santander Consumer Multirent. 

Żeby skorzystać z obniżenia raty, należy pobrać i uzupełnić Wniosek o obniżenie wysokości rat leasingu – a następnie podpisać go i wysłać:

  • mailem na adres: bok@scmultirent.pl
  • bądź pocztą na adres: Santander Consumer Multirent Sp. z o.o., skrytka pocztowa 442, 50-950 Urząd Pocztowy Wrocław 68. 


Informację o statusie swojego wniosku uzyskasz telefonicznie pod numerem 71 330 96 65 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Decyzja o wysokości obniżenia rat podejmowana jest indywidualnie i uzależniona jest od warunków umowy. Standardowy czas odpowiedzi na wniosek nie powinien przekroczyć 30 dni od daty otrzymania przez nas prawidłowo wypełnionych dokumentów. W przypadku ich pozytywnego rozpatrzenia – prześlemy nowy harmonogram spłat rat leasingowych. W przypadku negatywnej decyzji – poinformujemy o niej mailowo na adres wskazany we wniosku.

Kto może skorzystać z obniżenia raty leasingu?

  • To rozwiązanie adresowane do klientów posiadających aktywną umowę leasingu Nie jest przeznaczone dla klientów, którzy korzystają z pożyczki leasingowej 
  • Dotyczy wyłącznie klientów Santander Consumer Multirent, którzy w dniu składania wniosku nie posiadają przeterminowanych zobowiązań wobec leasingodawcy

Szczegółowe informacje otrzymasz kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem 71 330 96 95 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 17:00. 

Zwracamy Państwa uwagę na umowy leasingu, których przedmiotem są samochody osobowe o wartości ponad 150 tysięcy złotych, zawarte do 31 grudnia 2018 roku. Zmiana warunków takiej umowy leasingu może skutkować koniecznością stosowania przepisów ustaw w zakresie leasingu i opodatkowania używania samochodów osobowych w brzmieniu przepisów obowiązującym od 1 stycznia 2019 roku. Sugerujemy skonsultowanie tej zmiany ze swoją obsługą księgową lub urzędem skarbowym.

Santander Consumer Multirent to doświadczony partner specjalizujący się m.in. w leasingu samochodów do 3,5 tony dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, a także możliwość korzystania z obsługi klienta bez konieczności wychodzenia z domu. 
 

Przeczytaj także:
 Wierzę, że w grudniu dojdziemy do 80 proc.

Wierzę, że w grudniu dojdziemy do 80 proc.

15.10.2020 Aktualności Odbicie sprzedaży po wakacjach nie jest duże, to raczej stopniowe odrabianie strat - komentuje Marek Dwornik, Prezes Zarządu Santander Consumer Multirent na łamach najnowszego wydania miesięcznika „Dealer”. Czytaj więcej

 Jak wybrać pierwszy samochód?

Jak wybrać pierwszy samochód?

12.10.2020 Porady Zakup pierwszego samochodu to spore wydarzenie w życiu młodego człowieka. Emocje po zdanym egzaminie na prawo jazdy jeszcze nie opadły, a już szykują się kolejne, związane ze sporym wydatkiem jakim jest nabycie wymarzonego pierwszego auta. Na co zwrócić uwagę? Czytaj więcej

 Czym wjedziemy do przyszłości?

Czym wjedziemy do przyszłości?

11.09.2020 Porady Rewolucja technologiczna i zmiana klimatu wywierają coraz większy wpływ na przemysł motoryzacyjny. Produkcją aut zajmują się teraz także firmy z sektora informatycznego, testowane są samochody autonomiczne, a dominacja pojazdów z napędem elektrycznym wydaje się tylko kwestią czasu... Czytaj więcej