Santander Consumer Multirent partnerem konferencji „e-Leasing Day”

Santander Consumer Multirent partnerem konferencji „e-Leasing Day”

07.06.2021 25 maja br. odbyła się pierwsza wirtualna konferencja „e-Leasing Day”, omawiająca trendy, jakie mogą być istotne dla sektora w najbliższych latach. W spotkaniu wzięła udział prelegentka Santander Consumer Multirent, która opowiedziała o naszych dążeniach do implementacji nowych technologii w ofercie dla klientów i partnerów biznesowych.

Za nami trzecia odsłona „e-Leasing Day”, czyli specjalnego wydarzenia tworzonego przez branżę leasingową dla firm z tego sektora. Ze względu na pandemię koronawirusa, po raz pierwszy odbyło się ono w przestrzeni wirtualnej. W konferencji jak co roku wzięli udział również eksperci od nowych technologii, którzy zaprezentowali sposoby wykorzystania innowacji w leasingu na przykładzie konkretnych wdrożeń wprowadzonych we współpracy z partnerami z rynku finansowego. W wystąpieniach pojawiły się m.in. rozwiązania chmurowe i zdalne procesy płatności. Nie zabrakło też prezentacji opisujących cyfryzację procesów biznesowych czy dyskusji na temat zwinnego prowadzenia projektów.


Wraz z TUATARĄ, partnerem technologicznym firmy, nasza prelegentka Marta Kozłowska opowiedziała o rozwiązaniach online’owych wprowadzonych w Santander Consumer Multirent w ostatnich latach w celu ułatwienia procesów sprzedażowych i zwiększenia satysfakcji klientów. Mówiliśmy m.in. o DigiCar, intuicyjnej platformie dla partnerów handlowych, która pozwoliła na skrócenie pracy sprzedawców w salonach dealerskich i automatyczne uzupełnianie danych we wnioskach o finansowanie poprzez integrację systemu z CEIDG i rejestrem REGON. Wspomnieliśmy także o AutoSalonie, rozwiązaniu, dzięki któremu w jednym miejscu klienci wybiorą pojazd i sposób jego finansowania online. W wypowiedzi nie zabrakło także planów na obecny rok. Po majowym uruchomieniu nowej platformy klienta, planujemy wprowadzić aplikację mobilną dla partnerów i przedsiębiorców korzystających z naszej oferty finansowania.


Konferencja „e-Leasing Day" to wydarzenie organizowane przez branżę leasingową dla firm z tego sektora. Projekt koordynują eksperci należący do Grupy ds. Digitalizacji przy wsparciu Grupy ds. PR, działających przy Związku Polskiego Leasingu. Celem tego zespołu jest zwiększanie konkurencyjności branży leasingowej poprzez współpracę w zakresie budowania nowoczesnych narzędzi wsparcia oraz automatyzacji kolejnych etapów obsługi transakcji.

Zobacz materiały z konferencji

Więcej informacji na stronie głównej konferencji pod adresem: http://www.eleasingday.pl/
 

 

Przeczytaj także:
 Uruchamiamy Portal Klienta Multirent

Uruchamiamy Portal Klienta Multirent

05.05.2021 Aktualności W ramach dalszej digitalizacji naszych usług udostępniliśmy Portal Klienta Multirent. Ta zupełnie nowa platforma, zgodnie z trendem „paperless”, w szybki i przyjazny sposób pozwala użytkownikom załatwiać większość spraw związanych z zawartymi przez nich umowami za pomocą sieci. Czytaj więcej

 Popyt na auta używane przerasta podaż

Popyt na auta używane przerasta podaż

27.05.2021 Aktualności Według danych Ministerstwa Cyfryzacji tylko w pierwszym kwartale br. zarejestrowano niemal 322 tys. samochodów osobowych z czego przeszło 63 proc. to pojazdy używane, sprowadzane z zagranicy. W porównaniu z początkiem 2020 roku, o 40 proc. wzrosła też liczba ponownych rejestracji aut. Czytaj więcej