Ubezpieczenie Assistance teraz chroni również przed COVID-19

Ubezpieczenie Assistance teraz chroni również przed COVID-19

03.03.2021 Aktualności Trudna sytuacja i ryzyko związane z przedłużającą się pandemią koronawirusa spędza sen z powiek osobom prowadzącym działalność gospodarczą, którym choroba może znacząco utrudnić prowadzenie biznesu i w konsekwencji doprowadzić do strat. Santander Consumer Multirent pragnie zaoferować wsparcie swoim klientom w tym ciężkim i niepewnym okresie. We współpracy z Europ Assistance S.A. leasingodawca oferuje im rozszerzenie ubezpieczenia Assistance o pakiet świadczeń dostępnych w razie zakażenia koronawirusem.

Ubezpieczenie Assistance standardowo zapewnia leasingobiorcy pierwszą pomoc w sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia lub awarii pojazdu. Natomiast dzięki rozszerzeniu wprowadzonym w Santander Consumer Multirent we współpracy z ubezpieczycielem Europ Assistance S.A, klienci leasingodawcy będą mogli skorzystać z niego również w przypadku zachorowania na COVID-19.

Klient może zdecydować się na jeden z czterech wariantów rozszerzonego ubezpieczenia Assistance. W ramach trzech z nich może on otrzymać 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu oraz jednorazową wypłatę w wysokości 2000 zł w przypadku trafienia na OIOM.

To jednak nie wszystko, co gwarantuje ubezpieczenie. Po odbyciu hospitalizacji związanej z zachorowaniem na COVID-19, ubezpieczony będzie mógł skorzystać z szeregu usług takich jak transport medyczny, organizacja i dowóz zakupów artykułów pierwszej potrzeby do domu – i to aż 14 razy – czy opieka nad dziećmi lub osobami starszymi. Ponadto w ciągu dwóch tygodni po zakończonej hospitalizacji, klient będzie mógł skorzystać ze zdalnych konsultacji medycznych i teleporad psychologicznych.

Decydując się na czwarty wariant ubezpieczenia pod nazwą VIP Exclusive, ubezpieczony otrzymuje również pomoc profilaktyczną (m.in. możliwość przeprowadzenia wstępnej oceny medycznej w kierunku objawów koronawirusa), wsparcie dla osób przebywających na kwarantannie oraz wyższe kwoty świadczeń dla klientów, którzy trafią do szpitala w związku z zachorowaniem na COVID-19. 

Ubezpieczenie Assistance - rozszerzone o pakiet świadczeń dostępnych w ramach zachorowania na COVID-19 - jest przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy korzystają z finansowania udzielanego przez Santander Consumer Multirent. Polecamy to ubezpieczenie uwadze klientów w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo - również finansowe. 
 

Przeczytaj także:
 Leasing czy pożyczka – co wybrać?

Leasing czy pożyczka – co wybrać?

19.02.2021 Baza wiedzy Przedsiębiorcy często zastanawiają się, które z dostępnych na rynku rozwiązań będzie najlepsze do sfinansowania zakupu służbowego auta. Spośród wielu dostępnych opcji najpopularniejsze są leasing oraz pożyczka leasingowa. Na czym polegają i która z nich się bardziej opłaca? Czytaj więcej

 AutoSalon Odkryciem Roku 2021

AutoSalon Odkryciem Roku 2021

17.02.2021 Aktualności Platforma AutoSalon, dzięki której można jednocześnie wybrać pojazd i sposób jego finansowania online, otrzymała godło Odkrycie Roku 2021 w kategorii innowacyjne usługi sprzedażowe i finansowe. Wyróżnienie przyznawane jest przez organizatorów ogólnopolskiego plebiscytu Laur Klienta. Czytaj więcej