Widzimy się na drodze

Widzimy się na drodze

14.02.2020 Aktualności Coraz częściej narzekamy na zachowania innych, agresywnych kierowców – wymuszających pierwszeństwo, wyprzedzających niebezpiecznie, zachowujących się bezmyślnie. Rodzi to wiele sytuacji konfliktowych, które w przypływie emocji trudno jednoznacznie ocenić.

W chwili gdy dojdzie do zdarzenia na drodze wzywamy Policję, to jasne. Ale czy jasnym jest jaki będzie efekt policyjnego dochodzenia? Kto dostanie punkty karne i mandat? Komu będzie przysługiwać odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia?

Zdarzenia drogowe wydarzają się tak szybko, że trudno dociec kto jest faktycznym sprawcą kolizji. Często zdarza się, że sprawca nie chce przyjąć winy i próbuje odciąć się od sprawstwa/odpowiedzialności. W takim wypadku przydaje się trzecie oko w samochodzie – wideorejestrator. Nagra on zdarzenie i będzie niezależnym świadkiem. Dobrze mieć go na wyposażeniu!
Coraz więcej pojazdów posiada w opcji dokupienie tzw. kamerki samochodowej. Sam samochód jest już drogi, a doposażenie go w kamerę samochodową jeszcze podwyższa tę cenę. Tylko po co dopłacać? Teraz biorąc leasing o wartości minimum 20 000 złotych w Santander Consumer Multirent otrzymasz wideorejestrator MiVue C312 w prezencie.

Wysokiej jakości wideorejestrator MiVue C312 nagrywa obraz w Full HD 1080p przy kącie widzenia aż 130 stopni – to szersze pole od rzeczywistego! Lekki (bo zaledwie 55 gramowy) rejestrator jest bezpośrednio zasilany poprzez dołączoną ładowarkę samochodową. A dodana do kamerki karta pamięci pozwoli na użycie jej od razu. Widzimy się na drodze!

Myślisz o sfinansowaniu samochodu za pośrednictwem leasingu?

Zadzwoń pod numer 71 330 96 65 i porozmawiaj z doradcą na temat oferty Santander Consumer Multirent.

Decyzja o warunkach i przyznaniu finansowania następuje z uwzględnieniem aktualnej sytuacji finansowo-prawnej klienta i jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Promocja „Widzimy się na drodze” trwa od 17 lutego do 17 maja 2020 r. i dotyczy umów leasingu zawartych w tym okresie przez telefon lub za pośrednictwem Internetu na kwotę co najmniej 20.000 zł.