Nawiązaliśmy współpracę z marką Seres

Nawiązaliśmy współpracę z marką Seres

20.12.2022 Aktualności Seres to amerykańsko-chiński producent samochodów elektrycznych. Dzięki nowej współpracy nasi klienci już od września br. mogą korzystać z finansowania na kolejne elektryki – auta Seres 3 i wkrótce dostępne Seres 5.

Co warto wiedzieć o naszym nowym partnerze?
Seres to firma założona w 2016 roku w Dolinie Krzemowej w Kalifornii w celu stworzenia nowej generacji samochodów elektrycznych. Należy do grupy Dongfeng Sokon Automobile znanej również jako DFSK. Wsparcie chińskiego kapitału pozwoliło wypłynąć marce na szerokie, międzynarodowe wody, czego efektem jest obecność jej samochodów m.in. w Norwegii, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Włoszech, Litwie oraz Estonii, a od 2021 roku także w Polsce. 

Gdzie można kupić auta?
Samochody Seres z naszym finansowaniem można nabyć w sieci sprzedaży Santander Consumer Multirent oraz u współpracujących z naszą firmą dealerów samochodowych marki Seres.

Nieustannie obserwujemy rosnące zainteresowanie autami elektrycznymi w Polsce, co sprawia, że chcemy dalej rozwijać się w tym segmencie rynku. Dlatego cieszymy się na kolejną współpracę, która umożliwi naszym klientom sięgnięcie po elektryki z korzystnym finansowaniem. Wcześniej nawiązaliśmy już partnerstwo z importerem aut elektrycznych marki Maxus – producentem samochodów dostawczych, pickupów i SUV-ów.


 

Przeczytaj także:
 Największe przeszkody w zakupie elektryka

Największe przeszkody w zakupie elektryka

17.10.2022 Aktualności W naszym najnowszym badaniu na potrzeby raportu „Nachodzi czas aut elektrycznych” kierowcy zostali poproszeni o wymienienie zalet i wad samochodów elektrycznych. Ponad połowa z nich odpowiedziała, że największym atutem elektryków jest ich ekologiczność Czytaj więcej

 Przygotowaliśmy raport o autach elektrycznych

Przygotowaliśmy raport o autach elektrycznych

12.10.2022 Aktualności Ostatnimi czasy o samochodach elektrycznych mówi się coraz więcej m.in. w kontekście regulacji takich jak „Fit for 55”, które sprawiają, że koncerny motoryzacyjne coraz głośniej wygłaszają deklaracje o gotowości do rezygnacji z produkcji aut spalinowych. Czytaj więcej