Otrzymaliśmy srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2022

Otrzymaliśmy srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2022

19.08.2022 Aktualności Santander Consumer Multirent został nagrodzony srebrnym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 w kategorii „leasing samochodowy”. Wyróżnienie przyznawane jest najwyższej jakości produktom i usługom w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program, który ma na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm obecnych na polskim rynku. Prowadzone w jego ramach ogólnopolskie badania konsumenckie pozwalają na identyfikowanie liderów w najbardziej popularnych branżach i kategoriach produktowych.

W 2022 roku odbyła się już XI edycja badania, którą w tym roku przeprowadzono na próbie ponad 15 tysięcy osób. Wpływ na przyznanie godła miały m.in. takie czynniki jak dostępność produktu czy poziom cen. W kategorii „leasing samochodowy” konsumenci docenili Santander Consumer Multirent.

Bardzo się cieszymy z przyznanego nam wyróżnienia. Wszystkie swoje produkty i usługi tworzymy i doskonalimy z myślą o naszych klientach, dopasowując je do ich potrzeb. To, że zostaliśmy nagrodzeni na podstawie badania prowadzonego na konsumentach jest dla nas największą nagrodą i motywuje nas do dalszej pracy.

Organizatorem programu Konsumencki Lider Jakości jest Redakcja Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną.

Przeczytaj także: