Otrzymaliśmy srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023

Otrzymaliśmy srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023

30.03.2023 Aktualności Santander Consumer Multirent kolejny raz został nagrodzony srebrnym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 w kategorii „leasing samochodowy”. Wyróżnienie przyznawane jest co roku najlepiej ocenianym produktom i usługom w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów.

Konsumencki Lider Jakości 2023 to ogólnopolski program, którego celem jest wyłonienie najlepszych w opinii klientów, marek i firm obecnych na polskim rynku. Prowadzone w jego ramach ogólnopolskie badania konsumenckie pozwalają na identyfikowanie liderów w najbardziej popularnych branżach i kategoriach produktowych. Santander Consumer Multirent kolejny raz jest zdobywcą godła – w 2022 roku również uzyskał srebrne wyróżnienie. Organizatorem programu Konsumencki Lider Jakości jest Redakcja Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazeta Prawna.  

W 2023 roku odbyła się już XII edycja badania, którą w tym roku przeprowadzono na próbie ponad 15 tysięcy osób. Wpływ na przyznanie godła miały m.in. takie czynniki jak ciekawa oferta, dobrze działający portal klienta, czy pomocna infolinia. W kategorii „leasing samochodowy” konsumenci docenili Santander Consumer Multirent również za pozytywną i efektywną współpracę. 

Wyróżnienie srebrnym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jest dla nas cennym osiągnięciem, ponieważ jest przyznane na podstawie opinii naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Doskonalimy nasze produkty i usługi, a także poszerzamy ofertę i poszukujemy nowych rozwiązań, aby zapewnić klientom jak najwyższy poziom obsługi. Tym bardziej cieszy nas, że nasza praca została przez nich doceniona. Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i powierzone nam zaufanie.  

Przeczytaj także: