Ruszamy z leasingiem dla motocykli Triumph

Ruszamy z leasingiem dla motocykli Triumph

05.08.2020 Aktualności Santander Consumer Multirent rozpoczął współpracę z importerem kultowych motocykli Triumph. Teraz nasi klienci zainteresowani zakupem dowolnego modelu tej marki skorzystają z Leasingu Triumph 100,1% .

Miło nam poinformować, że Santander Consumer Multirent rozpoczął współpracę z importerem motocykli Triumph. Teraz klienci zainteresowani zakupem dowolnego modelu tej marki mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania w Leasingu Triumph 100,1% .

Triumph jest kolejną firmą po Suzuki, KTM i Yamaha, z którą Santander Consumer Multirent rozpoczął współpracę w obszarze sprzedaży i leasingu motocykli. Z oferty można już korzystać.

Triumph to marka motocykli z ponad 100-letnią tradycją. Dzięki nieporównywalnej historii tworzenia legend, od motocykli stanowiących definicję swojej kategorii po ikony wyścigów, firma Triumph jest jedną z najbardziej znanych i uwielbianych marek motocyklowych na całym świecie. W Polsce sprzedaż motocykli Triumph odbywa się w 4 salonach: w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu oraz w Katowicach.

Szczegółowy opis propozycji znajduje się na stronie https://www.scmultirent.pl/promocje/

Przeczytaj także:
 Leasing się opłaca!

Leasing się opłaca!

29.05.2020 Baza wiedzy Popularność usługi leasingu jest coraz większa i powszechniejsza u polskich przedsiębiorców. Wiąże się to z pewnością z korzyściami, m.in. nieobciążaniem zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z tą formą finansowania? Czytaj więcej