Santander Consumer Multirent otrzymał godło Dobra Marka Jakość-Zaufanie-Renoma

Santander Consumer Multirent otrzymał godło Dobra Marka Jakość-Zaufanie-Renoma

09.03.2023 Santander Consumer Multirent otrzymał godło Dobra Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2023. Jest to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych marek, cieszących się największym zaufaniem i renomą wśród klientów. Santander Consumer Multirent otrzymał wyróżnienie w kategorii Usługi leasingowe.

Santander Consumer Multirent otrzymał  godło Dobra Marka Jakość – Zaufanie – Renoma 2023. Jest to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych marek, cieszących się największym zaufaniem i renomą wśród klientów. Santander Consumer Multirent otrzymał wyróżnienie w kategorii Usługi leasingowe.

Marek Dwornik, Prezes Zarządu Santander Consumer Multirent: Bardzo cieszymy się z wyróżnienia w programie „Dobra Marka Jakość - Zaufanie - Renoma” – jest to dla nas ważny sygnał, że nadal znajdujemy się wśród najlepszych firm w Polsce, co potwierdzili nasi klienci w badaniach konsumenckich. Kluczowa jest dla nas wysoka jakość obsługi klienta, ciągły rozwój oferty oraz dobra współpraca z partnerami, zwłaszcza, że rynek branży samochodowej nieustannie się zmienia i jest coraz bardziej wymagający. Dlatego też aktywnie się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań i wdrażamy je, aby jak najlepiej zrozumieć i dopasować się do potrzeb naszych klientów. Ich wybory i opinie to dla nas najlepsza ocena, dlatego gratuluję sukcesu wszystkim pracowniczkom i pracownikom i dziękuję za to wspólne osiągnięcie.


Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny organizowany od czternastu lat. Cel badań w ramach programu to określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności firm w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz są między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła marketingowa, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania klientów. W ramach programu przyznawane są również wyróżnienia Super Marka, Polska Dobra Marka, Eko Marka oraz QLTOWA MARKA. Santander Consumer Multirent jest laureatem programu kolejny raz – godłem Dobra Marka Jakość – Zaufanie - Renoma został wyróżniony również w 2021 roku, w tej samej kategorii. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Przeczytaj także: