Firma

Rebranding

Zmieniamy logo – nie zasady

Od września odświeżamy nasze logo. Jego nowa wersja to czerwony napis Santander Consumer Multirent na białym tle

Zmiana logo nie wpływa na dotychczasową ofertę produktową, relacje z klientami oraz charakter umów zawartych z nami. Kolor biały, który od września 2018 r. będziemy wykorzystywać w naszych działaniach, symbolizuje przejrzystość i prostotę. Wpisuje się on w filozofię działalności Santander Consumer Multirent opartą o kulturę: Simple – Personal – Fair.

Zwyczajnie: zmieniamy logo – nie zasady


W tym miejscu postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania, jakie zgłaszali klienci Santander Consumer Multirent

 • Na co wpływa zmiana logo Santander Consumer Multirent?
 • Odświeżone logo nie wpływa na charakter zawartych umów czy obowiązującą ofertę produktową Santander Consumer Multirent. Bez zmiany zostają także nasze numery telefonów, adresy dealerów oferujących nasze rozwiązania finansowe czy serwisu internetowego.

  Zmiana logo Santander Consumer Multirent pomoże odróżnić nas od innych instytucji leasingowych, w tym Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing). Od września naszym aktywnościom będzie towarzyszyć nowe logo z czerwonym napisem Santander Consumer Multirent na białym tle.

 • Czy Santander Consumer Multirent i Santander Leasing to ten sam podmiot leasingowy, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy?
 • Santander Consumer Multirent i Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) to dwie niezależnie działające instytucje leasingowe. Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) funkcjonuje niezależnie od nas, na podstawie odrębnej licencji. Obie instytucje łączy przynależność do Grupy Santander.

  Swoją sprawę związaną z posiadanymi u nas leasingiem załatwisz bez zmian pod tymi samymi numerami i adresami kontaktowymi. Od września możesz nas łatwo rozpoznać po czerwonym napisie Santander Consumer Multirent na białym tle.

 • Dlaczego Santander Consumer Multirent zmienił kolor na biały?
 • Kolor biały, który od września 2018 r. wykorzystujemy w naszych działaniach, symbolizuje przejrzystość i prostotę. Wpisuje się on w filozofię działalności Santander Consumer Multirent opartą na kulturze: Simple – Personal – Fair, której istotnym elementem jest komunikacja z klientami.

  Zmiana logo Santander Consumer Multirent pomoże Ci odróżnić nas od innych podmiotów leasingowych, w tym Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing). Od września naszym aktywnościom towarzyszy nowe logo z czerwonym napisem Santander Consumer Multirent na białym tle.

 • Czy klient Santander Consumer Multirent będzie automatycznie klientem Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing)?
 • Nie. Santander Consumer Multirent i Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) to dwa odrębne podmioty finansowe. Santander Leasing nie będzie mieć dostępu do żadnych danych naszych klientów. Nie będą oni także traktowani automatycznie jako klienci tej instytucji.

 • Czy klient Santander Leasing będzie automatycznie klientem Santander Consumer Multirent?
 • Nie. Santander Consumer Multirent i Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) to dwa odrębne podmioty finansowe. Santander Consumer Multirent nie będzie mieć dostępu do danych klientów Santander Leasing (do września: BZ WBK Leasing). Nie będą oni także traktowani automatycznie jako nasi klienci.

 • Czy klient Santander Consumer Multirent może skorzystać z obsługi w Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) – i odwrotnie?
 • Żeby skorzystać z naszych produktów czy podjąć działania związane z nimi, skorzystaj z obsługi, jaką prowadzimy za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie. Pomocą służymy także telefonicznie pod numerami: 71 330 96 65 (leasing) bądź 71 330 96 33 (pożyczki leasingowe)*

  Klienci Santander Consumer Multirent nie mogą skorzystać z obsługi w Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) i odwrotnie. Santander Leasing (do września: BZ WBK Leasing) funkcjonuje niezależnie od nas, na podstawie odrębnej licencji. Obie instytucje łączy tylko przynależność do Grupy Santand

 • Czy konto do spłaty leasingu lub pożyczki leasingowej, jakie mam od Santander Consumer Multirent, po zmianie logo będzie takie samo?
 • Konta do spłaty dla klientów Santander Consumer Multirent pozostają bez zmian.

 • Czy zmienią się numery telefonów do kontaktów z Santander Consumer Multirent?
 • Zmiana logo nie wpływa na zmianę telefonów kontaktowych Santander Consumer Multirent. Wsparcia posprzedażowego udzielamy pod numerami telefonów: 71 330 96 65** (leasing) bądź 71 330 96 33** (pożyczki leasingowe). Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty zachęcamy do uzupełnienia formularza dostępnego TUTAJ. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

 • Co różni Santander Consumer Multirent od Santander Leasing (do września 2018 r. BZ WBK Leasing)?
 • Santander Consumer Multirent i Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) to dwie niezależnie działające instytucje finansowe. Santander Leasing (do września 2018 r.: BZ WBK Leasing) funkcjonuje niezależnie od nas, na podstawie odrębnej licencji. Santander Consumer Multirent tak jak dotychczas będzie koncentrować się na działalności w obszarze finansowania za pośrednictwem pożyczek i leasingu pojazdów o masie do 3,5 tony.

Przedmiot działalności

Santander Consumer Multirent specjalizuje się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych. Podstawowym założeniem palety produktów leasingowych Santander Consumer Multirent jest dostępność - dla małych, średnich jak i mikroprzedsiębiorstw, a także dla dużych klientów korporacyjnych. Nowatorskim rozwiązaniem na rynku leasingu jest całodobowe Centrum Likwidacji Szkód Santander Consumer Multirent, które wyręcza klienta w obsłudze związanej z likwidacja szkód komunikacyjnych. Produkty Santander Consumer Multirent wyróżniają się na rynku wysoką jakością usług dodanych. Spółka koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach ukierunkowanych nie tylko na finansowanie samochodu, ale przede wszystkim na zapewnieniu całości obsługi. Pakiet usług leasingowych, poza oczywiście finansowaniem zakupu samochodu, obejmuje również ubezpieczenie komunikacyjne, usługi profesjonalnego Centrum Likwidacji Szkód dostępnego całą dobę, a opcjonalnie również usługi assistance. Dystrybucja produktów Santander Consumer Multirent odbywa się poprzez sieć dealerów samochodowych wszystkich marek, które współpracują z Santander Consumer Bankiem i z Santander Consumer Multirent, a także poprzez partnerów i pośredników oraz Doradców Mobilnych Santander Consumer Banku.

Zarząd firmy

Marek Dwornik – Prezes Zarządu

Marcin Bieżuński – Członek Zarządu

Piotr Jasicki – Członek Zarządu

Udziałowcy

Santander Consumer Bank S.A. jest ekspertem na polskim rynku kredytów samochodowych. Jest w ścisłej czołówce banków finansujących zakup nowych i używanych samochodów. Bank oferuje również kredyty gospodarcze dla dealerów samochodowych. Kredyty są sprzedawane przez sieć ponad 1400 dealerów samochodów nowych i używanych.

Dane rejestrowe spółki

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 42C
53-611 Wrocław
NIP 522-28-57-117, Regon 141050282
Spółka wpisana do Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000286383, Kapitał zakładowy w wysokości 38.346.000,00 PLN

Masz jeszcze wątpliwości?

Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem

Leasing

tel. 71 330 96 65*

Pożyczki leasingowe

tel. 71 330 96 33*

* koszt połączenia zgodny z taryfą operatora