Firma

Przedmiot działalności

Santander Consumer Multirent specjalizuje się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych. Podstawowym założeniem palety produktów leasingowych Santander Consumer Multirent jest dostępność - dla małych, średnich jak i mikroprzedsiębiorstw, a także dla dużych klientów korporacyjnych. Nowatorskim rozwiązaniem na rynku leasingu jest całodobowe Centrum Likwidacji Szkód Santander Consumer Multirent, które wyręcza klienta w obsłudze związanej z likwidacja szkód komunikacyjnych. Produkty Santander Consumer Multirent wyróżniają się na rynku wysoką jakością usług dodanych. Spółka koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach ukierunkowanych nie tylko na finansowanie samochodu, ale przede wszystkim na zapewnieniu całości obsługi. Pakiet usług leasingowych, poza oczywiście finansowaniem zakupu samochodu, obejmuje również ubezpieczenie komunikacyjne, usługi profesjonalnego Centrum Likwidacji Szkód dostępnego całą dobę, a opcjonalnie również usługi assistance. Dystrybucja produktów Santander Consumer Multirent odbywa się poprzez sieć dealerów samochodowych wszystkich marek, które współpracują z Santander Consumer Bankiem i z Santander Consumer Multirent, a także poprzez partnerów i pośredników oraz Doradców Mobilnych Santander Consumer Banku.

Zarząd firmy

Marek Dwornik – Prezes Zarządu

Marcin Bieżuński – Członek Zarządu

Piotr Jasicki – Członek Zarządu

Udziałowcy

Santander Consumer Bank S.A. jest ekspertem na polskim rynku kredytów samochodowych. Jest w ścisłej czołówce banków finansujących zakup nowych i używanych samochodów. Bank oferuje również kredyty gospodarcze dla dealerów samochodowych. Kredyty są sprzedawane przez sieć ponad 1400 dealerów samochodów nowych i używanych.

Dane rejestrowe spółki

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 42C
53-611 Wrocław
NIP 522-28-57-117, Regon 141050282
Spółka wpisana do Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000286383, Kapitał zakładowy w wysokości 38.346.000,00 PLN

Masz jeszcze wątpliwości?

Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem

Leasing

tel. 71 330 96 65*

Pożyczki leasingowe

tel. 71 330 96 33*

* koszt połączenia zgodny z taryfą operatora