Leasing Santander Consumer Multirent
- najlepsze są proste rozwiązania

Dla kogo Multileasing?

Zastanawiają się Państwo która oferta leasingowa jest najlepsza? Mamy dla Państwa dopasowany pakiet produktów leasingowych do wyboru. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm korporacyjnych.

Dlaczego warto wybrać Multileasing?

Wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko atrakcyjną ceną, lecz również innowacyjnymi rozwiązaniami. Santander Consumer Multirent proponuje Państwu nowy standard leasingu. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. To od Państwa zależy czy wykupią Państwo pojazd na własność po zakończeniu leasingu, czy też zdecydują się na zwrot auta oraz ponowne skorzystanie z preferencyjnej oferty leasingowej.

Zależy nam na zaufaniu naszych Klientów, dlatego też bezpieczeństwo leasingowanych samochodów jest dla nas priorytetem. Mogą Państwo skorzystać z tanich atrakcyjnych zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym pakietów ubezpieczeń renomowanych zakładów, w ramach których gwarantujemy Państwu darmowy dostęp do Centrum Likwidacji Szkód. To jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku leasingu.

Czas to pieniądz, dlatego warto go oszczędzać. Produkty leasingowe Santander Consumer Multirent to minimalny okres podejmowania decyzji oraz maksymalnie uproszczone procedury. Wszelkich formalności dokonają Państwo w wybranym przez siebie salonie, przy okazji wyboru auta. Dodatkowo, dzięki współpracy z wieloma dealerami w całym kraju, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezwykle atrakcyjne rabaty i promocyjne ceny na wiele renomowanych marek samochodów.