start portlet menu bar

Współpraca z nami to wygoda i opłacalność dla Twojego biznesu

Display portlet menu
end portlet menu bar

Współpraca z nami to wygoda i opłacalność dla Twojego biznesu

Kim jesteśmy i jak działamy?

Jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander. Na polskim rynku działamy od 2007 roku. Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Ściśle współpracujemy z importerami takich marek samochodowych jak Mazda, Mitsubishi, Suzuki, a także z markami motocyklowymi: Yamaha, Suzuki, KTM, Triumph.

 
 
 
 
 

Postaw na sprawdzone wsparcie!

Naszym głównym celem jest pomoc Klientom w zakupie wybranego pojazdu, oferując dostęp do szerokiej gamy atrakcyjnych produktów finansowych.
Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy pomagać Klientom w realizacji ich zamierzeń.
 

Współpraca z salonami stacjonarnymi
 

W ramach współpracy zapewniamy naszym Partnerom m.in.:  
 

- Wsparcie dedykowanego Opiekuna.

- Szkolenia dla pracowników.

- Obsługę sprzedaży finansowań poprzez zaawansowaną technologicznie platformę DIGI Car

- Indywidualne warunki współpracy obejmujące finansowanie stoku pojazdów na preferencyjnych zasadach, a także konkurencyjne wynagrodzenie za sprzedaż produktów finansowych SCM.

- Programy motywacyjne i lojalnościowe.

- Szerokie wsparcie marketingowe oraz możliwość organizacji wspólnych akcji promocyjnych.

 

  • Współpraca
  • Kontakt dla dostawców i oferentów w sprawie naruszeń

Szanowni Państwo,

Wprowadzamy kanał komunikacji, którego celem jest podejmowanie skutecznych i właściwych działań w przypadku pojawienia się w organizacji zachowań, które naruszają przepisy prawa, procedury wewnętrzne, Generalny Kodeks Postępowania, ale także wartości przyjęte przez SCM (Simple, Personal, Fair).

Celem tego kanału komunikacyjnego jest także wspieranie atmosfery, w której nasi partnerzy mogą mówić wprost i być wysłuchani.

Aby umożliwić pełne zbadanie zgłaszanej sprawy, wskazane jest aby zgłoszenie zawierało przedstawienie stanu faktycznego oraz wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wyjaśnienia sprawy, w tym daty lub okres, którego ono dotyczy, informacje mogące stanowić dowody dotyczące okoliczności opisanych w zgłoszeniu, informację o ewentualnych świadkach tych zdarzeń oraz wskazanie osoby, której zgłoszenie dotyczy.Wyślij zgłoszenie