Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC) to podstawowe i obowiązkowe ubezpieczenie, zapewniające Tobie ochronę na drodze, w przypadku szkód, które spowodujesz poruszając się samochodem. Ubezpieczenie to jednak nie uchroni Twojego samochodu. Od tego jest ubezpieczenie AC. Dlatego tak ważne jest, aby wykupić obie polisy na raz i mieć zapewniony pełen zakres świadczeń!

W jaki sposób zawrzeć umowę?

Polisę na ubezpieczenie komunikacyjne można zawrzeć poprzez multiagenta Santander Consumer Multirent i/lub Punkta Pro, którzy dopasują ubezpieczenie indywidualnie do Twoich potrzeb. Ubezpieczenie komunikacyjne możesz zawrzeć również samodzielnie. Decydując się na zawarcie ubezpieczenia komunikacyjnego przez agentów Santander Consumer Multirent i/lub Punkta Pro, istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków cenowych, zakupu różnego rodzaju ubezpieczeń dodatkowych, a także uwzględnienia rat za polisę w racie leasingowej. Dodatkową korzyścią jaką zyskujesz zawierając umowę ubezpieczenia przez agentów Santander Consumer Multirent i/lub Punkta Pro jest wsparcie w zakresie likwidacji szkody!

Kto jest ubezpieczycielem?

W przypadku zawarcia ubezpieczenia komunikacyjnego poprzez multiagenta Santander Consumer Multirent i/lub Punkta Pro, Ubezpieczycielem są renomowane Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Jaką polisę wybrać?

Poniżej zostały przedstawione rodzaje pakietów ubezpieczenia ze względu na płatność składki przez Korzystającego.

POLISA PŁATNOŚĆ
POLISY JEDNOROCZNE refakturowana –
płatność jednorazowa
refakturowana –
płatność w dwóch ratach
refakturowana –
płatności kwartalne
Płatność w 12 ratach razem z ratami leasingowymi*
POLISY WIELOLETNIE razem z ratami leasingowymi*

*Dotyczy tylko polis sprzedanych przy zawieraniu umowy finansowania

Jak wysokie są opłaty?

Wysokość składki ubezpieczeniowej ustalana jest indywidualnie dla każdego Klienta, uwzględniając m. in. specyfikę przedmiotu finansowania.

Co zrobić, gdy mam własną polisę lub chcę zawrzeć polisę z innym Towarzystwem Ubezpieczeniowym?

Istnieje możliwość zawarcia własnej polisy ubezpieczeniowej przez Korzystającego, zgodnie z warunkami zawartymi w Ogólnych Warunkach Umowy Leasingu.

Szczegółowy opis oferowanych ubezpieczeń oferowanych przez Santander Consumer Multirent i/lub Punkta Pro znajdą Państwo w dokumentacji ubezpieczyciela. Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), oraz dokumentami zawierającymi informacje o produkcie ubezpieczeniowym.

Benefia
Sprawdź także
Karta paliwowa

Karta paliwowa

Płać bezpiecznie i oszczędzaj na paliwie
Więcej
Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód

Zadbaj o pełne wsparcie w nieoczekiwanych momentach
Więcej
Portal Klienta Multirent

Portal Klienta Multirent

Wygodny i szybki dostęp do faktur, salda oraz wniosków i umów
Więcej