Specjalna oferta leasingu operacyjnego na finansowanie samochodu Seres 3

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków finansowania na zakup nowoczesnego samochodu Seres 3, by móc cieszyć się jazdą już teraz.


1 Kalkulacja leasingu operacyjnego oferowanego przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 B, skierowanego do przedsiębiorców dla prezentowanego modelu Seres przy założeniu następujących parametrów: opłata wstępna: 45%, wartość wykupu: 37%, okres płatności rat leasingowych: 35 miesięcy, koszt całkowity oferty: 107,74%, przygotowana w oparciu o zmienną stawkę WIBOR 1M dla PLN w wysokości 6,92% obowiązującą na dzień przygotowania oferty tj. 22.11.2022 r. Wysokość miesięcznych rat leasingowych może się różnić w zależności od daty przygotowania oferty i obowiązującej stawki WIBOR 1M.Promocja skierowana do klientów nowych samochodów marki Seres nabywanych w autoryzowanej sieci dealerskiej. Promocja obowiązuje do 31.03.2023 r. O szczegóły pytaj w Autoryzowanych Salonach Seres. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Kalkulacja oferty specjalnej  w porównaniu do standardowej:

Gdzie można kupić auta?
Samochody Seres z naszym finansowaniem można nabyć w sieci sprzedaży Santander Consumer Multirent oraz u współpracujących z naszą firmą dealerów samochodowych marki Seres.