KUP AUTO W SALONIE...

w swoim salonie!
W LEASINGU PRZEZ INTERNET!


Zobacz pojazdy


AutoSalon to innowacyjna platforma Santander Consumer Multirent, dzięki której każdy przedsiębiorca - niezależnie od tego, czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą albo mikro, małą, średnią czy dużą firmę - znajdzie potrzebny do prowadzenia swojego biznesu samochód, motocykl, skuter czy quad, bez konieczności wychodzenia z domu czy biura, sfinansuje go za pośrednictwem leasingu.

Teraz wybór samochodu, dobór parametrów finansowych i złożenie wniosku leasingowego w pełnym procesie online. Umowę również podpiszesz zdalnie!


Jak działa AutoSalon?

start portlet menu bar

Twoj AutoSalon - carousel content

Display portlet menu
end portlet menu bar

Jakie korzyści daje Ci AutoSalon?

  • Szeroka gama modeli samochodów nowych i używanych

  • Wszystkie auta z gwarancją a używane z historią serwisową

  • Indywidualny dobór parametrów leasingu

  • Atrakcyjne produkty dodatkowe np. AC/OC/NNW, GAP, karta paliwowa

  • Możliwość kontaktu z Doradcą pod numerem +48 71 330 96 96* przy wypełnianiu wniosku

  • Możliwość dostawy auta po ustaleniu szczegółów z dealerem

(* koszt połączenia wg taryfy operatora)


Co mówią eksperci o AutoSalonie?


Zobacz pojazdy

Najczęściej zadawane pytania
Czy jest możliwość obejrzenia samochodu przed podpisaniem umowy leasingowej?

Tak, na życzenie Klienta możemy zorganizować prezentację wskazanego pojazdu podczas połączenia wideo.

Czy w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej współmałżonek musi podpisać dokumenty?

Dokumenty będą musiały być podpisane przez współmałżonka jeśli małżonkowie pozostają we wspólności majątkowej. Są natomiast wyjątki. Współmałżonek nie musi podpisywać dokumentów leasingowych w momencie, kiedy wpłata własna wynosi min. 30% wartości pojazdu lub wartość finansowania nie przekracza 50 tys. PLN oraz przy spółkach prawa handlowego

Gdzie odbędzie się rejestracja (w jakim mieście)?

Pojazdy możemy zarejestrować w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Klient może wybrać rejestrację w dużych ośrodkach, takich jak np. Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, jak i tych mniejszych: np. Świdnica, Leszno, Zielona Góra, Białystok, Zakopane, Radom, Ostrów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Opole, Sieradz, Toruń, Koszalin.

Jak długo muszę prowadzić działalność gospodarczą by wziąć leasing?

O leasing w Santander Consumer Multirent może ubiegać się firma/działalność gospodarcza nawet od pierwszego dnia swojej działalności.

Jakie dokumenty musze dostarczyć aby ubiegać się o leasing?

Aby sprawdzić decyzję, w większości przypadków, wystarczy podanie danych firmy i złożenie wniosku.

Jakie są opłaty dodatkowe?

Wszelkie dodatkowe opłaty zostały wskazane w obowiązujących Ogólnych warunkach umowy leasingu oraz tabeli opłat dodatkowych, które dostępne są na stronie https://www.scmultirent.pl/leasing/leasing-operacyjny w zakładce Dokumenty.

Jaką mamy ofertę ubezpieczenia?

Współpracujemy z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, w tym m.in. PZU oraz Compensa. W trakcie składania wniosku, po wyborze opcji ubezpieczenie Santander, możesz zapoznać się z ofertą ubezpieczenia dla wybranego pojazdu.

Kiedy otrzymam ofertę i ile będzie trwała procedura?

Ofertę zobaczysz niezwłocznie pod konkretny pojazd, który właśnie oglądasz po przejściu przez rejestrację/logowanie do konta w DIGIcar. Pojazd możesz odebrać już nawet 4 dnia roboczego od wydania pozytywnej decyzji leasingowej. Długość procesu uzależniona jest od wielu czynników takich jak np. dostępność dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu. Staramy się, by procedura była jak najszybsza i jak najprostsza.

Kiedy wyjadę pojazdem?

Niezwłocznie po podpisaniu umowy leasingowej, pojazd jest rejestrowany i ubezpieczany. Po przeprocesowaniu tych elementów jest on przygotowywany przez dealera do wydania. Odbiór pojazdu odbywa się w umówionym dniu i godzinie.

Kto z ramienia spółki podpisuje dokumenty?

Dokumenty leasingowe może podpisać osoba, która zgodnie z reprezentacją wskazaną w KRS uprawniona jest do reprezentowania spółki lub mająca notarialne pełnomocnictwo.

    1
Czytaj więcej