Usługi leasingowe Santander Consumer Multirentu z tytułem Dobrej Marki

Usługi leasingowe Santander Consumer Multirentu z tytułem Dobrej Marki

04.03.2020 Aktualności Dziś coraz ciężej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi pośród bardzo szerokiej (i wciąż powiększającej się) oferty. Stąd też, by ułatwić życie Klientom i pomóc im w wyborze najlepszego produktu lub usługi w danej branży, powstał program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Od kilkunastu lat redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy przeprowadzają badania, które mają określić wartość, aktywność oraz rozpoznawalność marek w poszczególnych kategoriach. Analizowana jest m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania Klientów. W tym roku tytuł Dobrej Marki zdobyły usługi leasingowe Santander Consumer Multirentu.

– Leasing jest obecnie główną formą finansowania pojazdów służbowych. Jest wybierany głównie przez przedsiębiorców oraz osoby indywidualne, których dochód przekracza 5 tys. zł miesięcznie . Rynek leasingu stabilizuje się, jakkolwiek rosnąca świadomość klientów wymusza na leasingodawcach podwyższoną jakość obsługi.

Dlatego też tym bardziej cieszymy się z przyznanego tytułu. To dla nas sygnał, że klienci są zadowoleni z naszego produktu i obsługi – mówi Monika Kasprzyk, Dyrektor ds. zdalnych kanałów dystrybucji w Santander Consumer Multirent. – Nasze codzienne działania skupione są na dostarczaniu możliwie najlepszych rozwiązań, dzięki którym nasi klienci będą mogli realizować swoje marzenia o nowym samochodzie. A nagrody, takie jak ta, są dla nas dodatkową zachętą do dalszego działania.

Dlatego też, jeśli szukasz dobrego finansowania na samochód, to dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z wyróżnionego tytułem Dobrej Marki leasingu samochodowego Santander Consumer Multirentu. Zadzwoń pod numer 71 330 96 96.

Pamiętaj, że decyzja o warunkach i przyznaniu leasingu następuje z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta i jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Multirent z siedzibą we Wrocławiu.

 

Przeczytaj także:
 Widzimy się na drodze

Widzimy się na drodze

14.02.2020 Aktualności Coraz częściej narzekamy na zachowania innych, agresywnych kierowców – wymuszających pierwszeństwo, wyprzedzających niebezpiecznie, zachowujących się bezmyślnie. Czytaj więcej

 Pożyczka leasingowa jako alternatywa dla leasingu

Pożyczka leasingowa jako alternatywa dla leasingu

09.05.2019 Baza wiedzy Określenie sposobu finansowania działalności nowej firmy powinno być priorytetem dla każdego przedsiębiorcy, który nie dysponuje na starcie pieniędzmi, pozwalającymi mu na prowadzenie biznesu bez obawy o jego płynność finansową. Wgłębiając się w temat, można wyróżnić kilkanaście źródeł finansowania. Czytaj więcej

 Leasing samochodu - na czym polega i co daje?

Leasing samochodu - na czym polega i co daje?

23.05.2019 Porady Zastanawiasz się, czy opłaca się wziąć w leasing samochód przy zakładaniu firmy? Jakie są zalety oraz wady takiej formy finansowania? A może lepszym rozwiązaniem jest kredyt na samochód? Czy warto wykupić samochód po zakończeniu umowy leasingowej? Na czym polega ubezpieczenie samochodu w leasingu? Czytaj więcej