Przedłużamy współpracę z importerem Mitsubishi Motors

Przedłużamy współpracę z importerem Mitsubishi Motors

27.03.2023 Aktualności Santander Consumer Multirent w marcu br. przedłużył trwającą od 2019 roku współpracę z importerem Mitsubishi Motors w Polsce, firmą Astara Poland (wcześniej MMC Car Poland).

Kim jest nasz partner?
Astara Poland jest częścią globalnej grupy ASTARA, działającej na trzech kontynentach. Bazuje ona na szerokim kapitale doświadczenia i kompetencji w sektorze mobilności i motoryzacyjnym. Od 1996 roku firma pełni rolę generalnego dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce.

Przed nami kolejne lata owocnej kooperacji!
Przedłużenie współpracy między importerem a Santander Consumer Multirent zostało podpisane 15 marca 2023 roku. W ramach umowy Santander Consumer Multirent i Santander Consumer Bank pozostają jedynym rekomendowanym partnerem finansowym dla klientów i dealerów Mitsubishi Motors. Sieć autoryzowanych placówek tej japońskiej marki w Polsce obejmuje 26 salonów sprzedaży.

Marek Przepiórka, Dyrektor ds. Klientów Kluczowych z Działu Sprzedaży i Współpracy z Importerami Santander Consumer Multirent komentuje: „Bardzo cieszymy się z powodu przedłużenia naszego kontraktu i z faktu, że możemy współpracować z marką Mitsubishi w kluczowym momencie debiutu najpopularniejszego modelu spod znaku Trzech Diamentów - Mitsubishi ASX nowej generacji. Ten niecierpliwie oczekiwany przez klientów model zostały opracowany specjalnie z myślą o europejskich kierowcach, co znalazło odbicie w linii stylistycznej, oraz oszczędnych, przyjaznych środowisku układach napędowych i zaawansowanych systemach bezpieczeństwa, komunikacji i rozrywki. Z niecierpliwością wyczekujemy także  premiery zapowiadanych modeli Mitsubishi, czyli już tej jesieni - nowego, miejskiego hatchbacka COLT i Outlandera PHEV, który pojawi się w Polsce w 2024 roku”. 

Przeczytaj także: