Wspieramy podopiecznych Fundacji „Zobacz mnie”!

Wspieramy podopiecznych Fundacji „Zobacz mnie”!

22.05.2023 Aktualności Santander Consumer Mulitrent podjął decyzję o wsparciu finansowym i stałej współpracy z wrocławską Fundacją „Zobacz mnie”, która na co dzień pomaga rodzinom z dziećmi z zespołem Downa. Dzięki tej inicjatywie fundacja będzie mogła organizować całoroczne warsztaty rozwojowe dla swoich podopiecznych, a dla społeczności Santander Consumer Multirent to nowa okazja do tego, żeby nie tylko dowiedzieć się więcej o codziennych wyzwaniach związanych z zespołem wad wrodzonych wywołanych dodatkowym chromosomem, ale realnie uczestniczyć i zintegrować się z dziećmi i ich rodzicami, których te wyzwania dotyczą.

Dzięki tej inicjatywie fundacja będzie mogła organizować całoroczne warsztaty rozwojowe dla swoich podopiecznych, a dla społeczności Santander Consumer Multirent to nowa okazja do tego, żeby nie tylko dowiedzieć się więcej o codziennych wyzwaniach związanych z zespołem wad wrodzonych wywołanych dodatkowym chromosomem, ale realnie uczestniczyć i zintegrować się z dziećmi i ich rodzicami, których te wyzwania dotyczą. 

Marek Dwornik, prezes zarządu Santander Consumer Multirent komentuje: „Nasza współpraca to realna pomoc na wielu poziomach, nie tylko finansowa, ale również edukacyjna i społeczna – to nasz sposób na to, aby wspierać inkluzywność nie tylko słowami, ale i konkretnymi czynami. Pomóżmy stwarzać dla dzieci z trisomią 21 nowe możliwości, zbliżmy się do siebie i wspólnie pokażmy, że w różnorodności jest wielka moc sprawcza i siła”.

Fundacja „Zobacz mnie” działa we Wrocławiu, ale ma podopiecznych w całej Polsce. Przez to, że działa wielotorowo, pomaga wielu osobom, które tego najbardziej potrzebują. Poprzez swoje działania wspiera chore i niepełnosprawne dzieci, prowadzi spotkania i warsztaty terapeutyczne m.in. dla dzieci z zespołem Downa, czy organizuje międzynarodowe konsultacje oraz pomaga w kontakcie z zagranicznymi klinikami i specjalistami z całego świata. 

Trzymamy kciuki za kolejne projekty fundacji i jesteśmy dumni, że możemy je wspierać!

Przeczytaj także: