Rozwiązania dla biznesu w dobie pandemii koronawirusa

Rozwiązania dla biznesu w dobie pandemii koronawirusa

19.03.2020 Aktualności W trosce o naszych Klientów i Pracowników w czasie zagrożenia koronawirusem robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować jakość i sprawność naszych usług, jednocześnie pamiętając o zasadach bezpieczeństwa.

Podpisywanie umów leasingowych w trakcie rozmowy wideo

Santander Consumer Multirent umożliwia również zdalne zawarcie umowy leasingu lub pożyczki leasingowej w trakcie wideorozmowy przez ogólnodostępne komunikatory tj. Zoom, Skype lub WhatsApp. Identyfikacja i weryfikacja tożsamości oraz składanie podpisu na umowie następuje w trakcie połączenia wideo. Rozwiązanie to niesie za sobą oszczędność czasu i kosztów, a przede wszystkim jest odpowiedzią na potrzebę ograniczenia kontaktów bezpośrednich w czasie pandemii.

Czasowe odroczenia spłaty rat umów leasingowych i pożyczkowych.

Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich, dlatego przygotowaliśmy propozycję czasowego odroczenia spłaty rat umów leasingowych i pożyczkowych, aby wesprzeć naszych Klientów.

Jeżeli nie posiadasz obecnie żadnych zaległości w płatnościach wobec Santander Consumer Multirent, proponujemy Ci:

  • odroczenia spłaty części zobowiązań do 3 miesięcy,
  • bez ponoszenia dodatkowych opłat wynikających z Tabeli Opłat Dodatkowych czy Tabeli Opłat i Prowizji,
  • bez aneksu do umowy.

Wszystkie formalności przeprowadzisz bez wychodzenia z domu.

  1. Pobierz WNIOSEK o zmniejszenie wysokości rat leasingu/pożyczki
  2. Wypełniony i podpisany skan wniosku prześlij na adres bok@scmultirent.pl lub złóż go za pośrednictwem E-Platformy najpóźniej do 30.06.2020 r.
  3. Uzgodniony harmonogram spłaty rat prześlemy do Ciebie listownie.

Zwracamy Państwa uwagę na umowy leasingu, których przedmiotem są samochody osobowe o wartości ponad 150 tysięcy złotych, zawarte do 31 grudnia 2018 roku. Zmiana warunków takiej umowy leasingu może skutkować koniecznością stosowania przepisów ustaw w zakresie leasingu i opodatkowania używania samochodów osobowych w brzmieniu przepisów obowiązującym od 1 stycznia 2019 roku. Sugerujemy skonsultowanie tej zmiany ze swoją obsługą księgową lub urzędem skarbowym.

Oferta dostępna do 7.06.2020
Sprawdź nową propozycję

Zmiany w funkcjonowaniu Santander Consumer Multirent

Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną oraz zalecenia wydawane przez władze i instytucje, aby podejmować niezbędne środki zaradcze. W ostatnich dniach wdrożyliśmy procedury, które mają zabezpieczyć nas wszystkich przed negatywnymi skutkami rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Zdrowie naszych Klientów i Pracowników jest dla nas największym priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy o:

  • rezygnacji z wszelkich spotkań o charakterze biznesowym,
  • odwołaniu zaplanowanych wcześniej eventów i szkoleń,
  • wdrożeniu modułu pracy zdalnej i komunikacji za pomocą narzędzi dostępnych online, prowadzonej do odwołania.

Komunikacja z Klientami

Zależy nam na udzielaniu maksymalnego wsparcia naszym Klientom w tym trudnym dla wszystkich okresie i utrzymaniu dotychczasowej komunikacji, dlatego robimy wszystko, by zapewnić Państwu bieżącą i zadowalającą obsługę.

W związku z tym zachęcamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie www.scmultirent.pl lub e-mail bok@scmultirent.pl

Dołożymy wszelkich starań, aby szybko i w pełni odpowiedzieć na wszelkie zapytania.

Jednocześnie prosimy naszych Klientów o wyrozumiałość, ponieważ dynamiczna sytuacja związana z epidemią może spowodować wydłużenie terminów realizacji zadań lub utrudnić połączenia z infolinią.

Dbaj o siebie i swoich bliskich

Dodatkowo, prosimy Was wszystkich – naszych Klientów – jeśli tylko to możliwe – zostańcie w domu. Dbajcie o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych. Pamiętajcie o osobach starszych – być może warto zaproponować im pomoc w tym trudnym czasie. Razem, pomagając sobie i wspierając przetrwamy ten trudny okres.

Zespół Santander Consumer Multirent

Przeczytaj także:
 Widzimy się na drodze

Widzimy się na drodze

14.02.2020 Aktualności Coraz częściej narzekamy na zachowania innych, agresywnych kierowców – wymuszających pierwszeństwo, wyprzedzających niebezpiecznie, zachowujących się bezmyślnie. Czytaj więcej

 Kto może otrzymać leasing samochodowy?

Kto może otrzymać leasing samochodowy?

18.04.2019 Porady Leasing samochodowy jest bardzo korzystną formą finansowania auta dla osób, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Wpływ na to ma kilka czynników. Jednym z nich są mniejsze koszty w porównaniu do kredytu, które rozłożone są na raty leasingowe. Czytaj więcej

 Deszcz nagród dla Santander Consumer Multirent

Deszcz nagród dla Santander Consumer Multirent

27.11.2019 Aktualności Wdrażanie platformy sprzedażowej DIGI Car u kolejnych partnerów, ciągły rozwój produktowy, dopasowywanie oferty do oczekiwań kontrahentów, przyczyniły się do tego, że spółka Santander Consumer Multirent została nie tylko dostrzeżona na rynku usług leasingowych, ale również wyróżniona. Czytaj więcej