Gwiazda Jakości Obsługi 2024

Gwiazda Jakości Obsługi 2024

16.02.2024 Aktualności Santander Consumer Multirent kolejny raz został uznany za jedną z najbardziej przyjaznych firm leasingowych na rynku i otrzymał prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2024! Jest to już druga gwiazda w historii SCM, dlatego tym bardziej cieszymy się, że klienci oceniają jakość naszych usług bardzo wysoko.

  • Laureatami Gwiazdy Jakości Obsługi zostają corocznie najbardziej znane firmy w Polsce, liderzy w swoich branżach. W skład kapituły, która decyduje o przyznaniu wyróżnienia wchodzą polscy konsumenci – to oni oceniają i zgłaszają swoje opinie na specjalnej platformie oraz w przeprowadzonym badaniu satysfakcji.
  • Wyniki badań wskazują na to, że mając do wyboru dwie podobne oferty, 8 na 10 konsumentów wybierze firmę wyróżnioną Gwiazdą Jakości Obsługi.

Jesteśmy dumni, że SCM znalazł się ponownie wśród nagrodzonych firm – mówi Marek Dwornik, Prezes Zarządu SCM. Gwiazda Jakości Obsługi jest wynikiem naszej codziennej pracy zespołowej, determinacji i doświadczenia, dlatego cieszymy się bardzo, że nasi klienci znów nas docenili i zdecydowali się podzielić opinią o współpracy. W SCM ważna jest dla nas wysoka jakość obsługi, prokliencka postawa, a także dopasowanie produktów i usług do potrzeb klienta, co wpłynęło na całościową, wysoką ocenę w badaniu satysfakcji. Dziękuję Wam za to zaangażowanie i trzymam kciuki za nasze kolejne, wspólne sukcesy – dodaje.

Program Gwiazda Jakości Obsługi jest realizowany od 17 lat, a klienci oceniają przeszło 40 000 firm z niemal 250 branż. Wręczenie statuetek dla firm najbardziej przyjaznych klientom oraz prezentacja wyników największego badania satysfakcji klientów w Polsce odbędzie się w maju 2024 roku, podczas uroczystej gali Gwiazd Jakości Obsługi 2024 we Wrocławiu.

Przeczytaj także:
 Dlaczego warto mieć Kartę Paliwową?

Dlaczego warto mieć Kartę Paliwową?

09.05.2019 Aktualności Specjalne karty płatnicze, pozwalają na kontrolę wydatków i wygodny sposób rozliczania faktur za paliwo, ale to nie jedyne ich zalety. Takie rozwiązanie oferuje również Santander Consumer Multirent w ramach produktów leasingowych i upoważnia ono do bezgotówkowego zakupu. Czytaj więcej