Odebraliśmy nagrodę „Diament Forbesa 2022”

Odebraliśmy nagrodę „Diament Forbesa 2022”

04.07.2022 Aktualności Odebraliśmy wyróżnienie „Diament Forbesa 2022”! O jego otrzymaniu informowaliśmy już wcześniej na blogu. Nagroda jest potwierdzeniem zdolności budowania marki i biznesu oraz przynależności do grona najlepszych firm w Polsce.

Statuetkę w imieniu wszystkich pracowników podczas Gali Diamentów Forbesa odebrał Członek Zarządu Santander Consumer Multirent - Marcin Bieżuński. Nagroda przyznawana jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. To dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że nasza praca i standardy obsługi są widoczne i doceniane.

W Santander Consumer Multirent skupiamy się na nowoczesnych rozwiązaniach oraz zrozumieniu potrzeb klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w szybkim rozwoju firmy. Przypominamy, ranking miesięcznika Forbes docenia przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość, a wśród kluczowych kryteriów jakie bierze pod uwagę znajdują się m.in. wyniki finansowe, historia płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

„Diament Forbesa 2022” to też uhonorowanie naszych wspólnych działań, podejmowania nowych wyzwań i nieustającego rozwoju oferty. Co osiągnęliśmy choćby poprzez postępującą automatyzację procesów za pomocą systemów takich jak platforma Digi Car, AutoSalon czy Portal Klienta. Santander Consumer Multirent – poza pojazdami – rozpoczął również oferowanie leasingu na fotowoltaikę oraz sprzęt RTV i AGD. Warto wspomnieć także o tym, że niedawno uruchomiliśmy spółkę Santander Consumer Financial Solutions, oferującą pożyczkę na zakup auta przez klientów indywidualnych.

Te działania to dowód na to, że nie ustajemy w rozwoju i ciągle szukamy nowych perspektyw, i możliwości, wszystko dla satysfakcji naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, a jednocześnie gotowi do dalszej pracy i stawiania czoła kolejnym wyzwaniom.

Przeczytaj także: