Podpisaliśmy umowę z importerem samochodów elektrycznych marki Maxus

Podpisaliśmy umowę z importerem samochodów elektrycznych marki Maxus

26.05.2022 Aktualności Podpisaliśmy umowę z importerem samochodów elektrycznych Maxus, firmą RSA Polska Sp. z o.o. Dzięki tej współpracy nasi klienci będą mogli skorzystać z oferty samochodów z korzystnym finansowaniem i dotacją z programu „Mój elektryk”.

Maxus jest producentem samochodów dostawczych, pickupów i SUV-ów działającym od 2011 roku, należącym do chińskiego koncernu SAIC Motors z siedzibą w Szanghaju. Podpisana umowa na obsługę finansową tego partnera dotyczy wszystkich spółek z Grupy Santander Consumer: Santander Consumer Multirent , Santander Consumer Banku i Santander Consumer Financial Solutions. W związku z tym poza propozycjami dla klientów indywidualnych i firm będziemy zapewniać również finansowanie stocków dealerom Maxusa. Planowo sprzedaż samochodów importera ma ruszyć w czerwcu br. Cieszymy się z nawiązanej współpracy i mamy nadzieję, że dzięki niej spełnimy potrzeby naszych klientów, biorąc pod uwagę rosnącą popularność aut elektrycznych.

Przeczytaj także:
 Uwaga, nadchodzą elektryki

Uwaga, nadchodzą elektryki

23.05.2022 Aktualności Biorąc pod uwagę deklaracje części producentów, którzy w ciągu kilku najbliższych lat będą odchodzić całkowicie od samochodów z napędem spalinowym trzeba zwrócić szczególną uwagę na zbliżającą się powoli powszechność samochodów zeroemisyjnych. Czytaj więcej