Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o dofinansowanie z programu „Mój elektryk”

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o dofinansowanie z programu „Mój elektryk”

29.03.2022 Aktualności 11 stycznia br. podpisaliśmy umowę o współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska w ramach programu „Mój elektryk”. Natomiast dzisiaj rozpoczęliśmy już proces przyjmowania wniosków o dofinansowanie płynące z tej inicjatywy. Dzięki temu nasi klienci zyskają dostęp do znanych i docenianych marek produkujących samochody elektryczne takich jak Tesla czy Mazda na atrakcyjniejszych warunkach.

O dofinansowanie w ramach programu można starać się stacjonarnie, we współpracujących z nami salonach dealerskich. Po podpisaniu dokumentów z pomocą sprzedawcy, równolegle rozpoczyna się procesowanie wniosku o leasing wybranego auta elektrycznego i o jego dofinansowanie z „Mojego elektryka”. Dużą korzyścią dla klienta jest oszczędność czasu wynikająca z tego, że dzięki umowie podpisanej przez Santander Consumer Multirent z Bankiem Ochrony Środowiska dalsze załatwianie formalności bierzemy na siebie.

Klientowi pozostaje czekanie na pozytywne decyzje, które w przypadku dofinansowania przez BoŚ są wydawane do 20 dni roboczych. Po ich nadejściu musi jedynie podpisać dokumenty związane z leasingiem i przyznaną dotacją. Następnie może już cieszyć się ekologicznym samochodem, uzyskanym na preferencyjnych warunkach.

Nabór wniosków w programie „Mój elektryk” będzie trwał do końca 2025 roku lub wyczerpania puli środków. Zgłoszenia są oceniane pod kątem zgodności z zasadami i warunkami inicjatywy. Zachęcamy naszych klientów do zainteresowania się wzięciem udziału w programie.

Przeczytaj także:
 Dołączamy do programu „Mój elektryk”

Dołączamy do programu „Mój elektryk”

12.01.2022 Aktualności Miło nam poinformować, że 11 stycznia br. podpisaliśmy umowę z Bankiem Ochrony Środowiska i przystąpiliśmy do programu „Mój elektryk”. Dzięki temu nasi klienci będą mogli skorzystać z dofinansowania aut elektrycznych na preferencyjnych warunkach z niższymi ratami leasingowymi. Czytaj więcej