Razem z Fundacją „Zobacz mnie”, wybraliśmy się w rejs po Odrze

Razem z Fundacją „Zobacz mnie”, wybraliśmy się w rejs po Odrze

26.09.2023 Aktualności 7 września, razem z Fundacją „Zobacz mnie”, wybraliśmy się w rejs po Odrze, żeby razem pożegnać lato i wraz z dziećmi przywitać nowy rok szkolny!

Wspólny rejs był świetnym pomysłem na to, żeby w wyjątkowy sposób powitać jesienną aurę, zrelaksować się przed nowym semestrem szkolnym i… przedłużyć sobie wakacje. Była to pierwsza powakacyjna atrakcja dla podopiecznych Fundacji i ich opiekunów, zorganizowana w całości przez Fundację „Zobacz mnie”, a wspierana finansowo przez Santander Consumer Multirent. Fundacja zaprosiła na pokład także pracowniczki i pracowników Santander Consumer Banku i Santander Consumer Multirentu wraz z dziećmi. Wspólnie spędzony czas na statku był kolejną okazją do poznania się i do dobrej zabawy w gronie życzliwych osób. Dwugodzinna podróż upłynęła więc w świetnej atmosferze. Podczas gdy dorośli, rozmawiając przy kawie, podziwiali widoki Wrocławia z perspektywy rzeki, dzieci bawiły się na zorganizowanych zajęciach prowadzonych przez profesjonalną animatorkę.

W rejsie wziął udział także prezes Santander Consumer Multirentu – Marek Dwornik i tak opisał to wydarzenie: „Bardzo się cieszę z zaproszenia na rejs, podczas którego miałem okazję spotkać się z kierownictwem fundacji, jej podopiecznymi oraz opiekunami. To było piękne przeżycie móc patrzeć na zadowolone twarze dzieci, które podczas wspólnej zabawy integrowały się i zawierały przyjaźnie. Bardzo ważne jest to, że tam – na pokładzie statku – byliśmy razem, beztroscy, rozbawieni i otwarci. Dziękuję Fundacji „Zobacz mnie” za ich działalność, dzięki której dzieci z trisomią 21 mogą brać udział w licznych inicjatywnych nie tylko o charakterze rozrywkowym, ale przede wszystkim edukacyjnym i społecznym. Bardzo cieszę się na naszą dalszą współpracę. Razem możemy zrobić znacznie więcej i dostrzec więcej, bo przede wszystkim dostrzegamy siebie nawzajem”.

Fundacja „Zobacz mnie” działa we Wrocławiu, ale ma podopiecznych w całej Polsce. Przez to, że działa wielotorowo, pomaga wielu osobom, które tego najbardziej potrzebują. Poprzez swoje działania wspiera chore i niepełnosprawne dzieci, prowadzi spotkania i warsztaty terapeutyczne m.in. dla dzieci z trisomią 21, czy organizuje międzynarodowe konsultacje oraz pomaga w kontakcie z zagranicznymi klinikami i specjalistami z całego świata. Santander Consumer Multirent wspiera Fundację od początku 2023 roku. Na podstawie tegorocznej współpracy wiemy, że osoby związane z Fundacją oddają serce swoim podopiecznym, co widać podczas każdej organizowanej przez nich inicjatywy.

Santander Consumer Multirent chce nadal wspierać Fundację „Zobacz mnie” i zachęca do tego także Was. Informacje o tym, w jaki sposób możecie udzielić wsparcia znajdziecie pod linkiem: https://zobaczmnie.org/wplacam

Pomagajmy razem, bo razem możemy znacznie więcej!

Przeczytaj także: