Santander Consumer Multirent na 13. Dealer Kongres

Santander Consumer Multirent na 13. Dealer Kongres

22.09.2022 Aktualności Miło nam poinformować, że Santander Consumer Multirent był jednym ze sponsorów 13. Dealer Kongres – jednego z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli branży dealerskiej. Oprócz obecności naszych ekspertów w specjalnie przygotowanej strefie na towarzyszących Kongresowi targach, nasz przedstawiciel wręczył również jedną z Nagród Rynku Dealerskiego, które były przyznawane w trakcie wydarzenia.

Dealer Kongres to coroczne wydarzenie, które gromadzi dealerów, importerów, dostawców oraz, najogólniej mówiąc, osoby z otoczenia branży dealerskiej. Na wydarzenie składają się nie tylko ciekawe prelekcje i wystąpienia omawiające najnowsze trendy, lecz także targi, na których można zapoznać się z ofertą firm świadczących usługi i dostarczających produkty dla branży. W tym roku odbyła się 13. edycja wydarzenia.

Warto podkreślić, że Dealer Kongres to także Gala Nagród Rynku Dealerskiego. W tym roku wyróżnienia zostały przyznane już po raz dwunasty. Uhonorowane zostały firmy i osoby, które swoimi działaniami wyróżniają się na polskim rynku dealerskim. Łącznie przyznanych zostało 8 statuetek.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Santander Consumer Multirent był Srebrnym Partnerem wydarzenia. Na towarzyszącej Dealer Kongres wystawie można było znaleźć stoisko, przy którym nasi pracownicy odpowiadali na wszelkie pytania związane z finansowaniem zakupu aut nowych i używanych i współpracą z SCM. Dodatkowo nasz przedstawiciel – Piotr Półtorzycki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Importerami – podczas wieczornej gali wręczył jedną z Nagród Rynku Dealerskiego.

„To były dwa fantastyczne dni, pełne inspirujących rozmów o branży automotive i spotkań z pasjonatami, którzy dzielili się wiedzą z wielu obszarów związanych z rynkiem dealerskim Niezwykle cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego projektu i serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom Nagród Rynku Dealerskiego. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za współpracę – dzięki Waszemu zaangażowaniu w biznes i jego rozwój, wspaniałej energii i codziennej mobilizacji jesteśmy zmotywowani, żeby dla naszych wspólnych klientów robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej” – podsumowuje naszą obecność podczas wydarzenia Piotr Półtorzycki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym biorą udział nasi pracownicy i pracowniczki, a który przygotowaliśmy specjalnie na 13. Dealer Kongres.

 

Przeczytaj także: