Uruchamiamy zbiórkę pieniędzy we współpracy z Polską Akcją Humanitarną

Uruchamiamy zbiórkę pieniędzy we współpracy z Polską Akcją Humanitarną

07.03.2022 Santander Consumer Bank i Santander Consumer Multirent we współpracy z Polską Akcją Humanitarną w ramach akcji SOS Ukraina właśnie uruchomił zbiórkę pieniędzy wśród swoich Klientów. Każdy Klient, który chce dołożyć swoją finansową cegiełkę do pomocy obywatelom Ukrainy, może skorzystać z możliwości wpłaty.

Żeby zrobić wpłatę:

  • Wystarczy kliknąć w przycisk WPŁACAM, który przenosi bezpośrednio na stronę wpłat Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina.
  • Można wybrać jedną z sugerowanych na stronie kwot lub każdą inną – nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie.
  • Istnieje możliwość wpłaty jednorazowej lub cyklicznej – decyzja należy do darczyńcy.
  • Przy płatności można skorzystać z wielu form do wyboru: BLIK, przelew tradycyjny lub płatność kartą.

Gdzie trafią pieniądze?

Pieniądze trafią bezpośrednio na konto organizacji Polska Akcja Humanitarna w ramach akcji SOS Ukraina. Inez Jaworska, Wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Fundrisingu przy Polskiej Akcji Humanitarnej komentuje: „To wspaniałe, że Santander Consumer Multirent i Santander Consumer Bank – ich klienci, pracownicy i partnerzy chcą się zaangażować w naszą akcję SOS UKRAINA. Pomagamy ludziom, którzy muszą uciekać ze swoich domów i to im zapewniamy pomoc bezpośrednią, włączając w to żywność, pomoc psychologiczną i inne formy wsparcia. Działamy szeroko – pomagamy osobom, które są poszkodowane w wyniku konfliktu, w tym także tym, które przemieszczają się wewnątrz kraju oraz uchodźczyniom i uchodźcom, którzy przyjeżdżają do Polski”.

Biorąc pod uwagę dramatyczną sytuację w jakiej znaleźli się mieszkańcy Ukrainy, znaczenie będzie miała trwała, długoterminowa pomoc. Właśnie dlatego umożliwiamy naszym Klientom możliwość ich wsparcia do czego będziemy ich zachęcać w naszych działaniach komunikacyjnych.

„Nie ma takich słów, które zdołają wyrazić skalę dramatu, jaką przeżywają w tej chwili obywatele Ukrainy. Każdego dnia mają do czynienia z wielką skalą nienawiści i przemocy, więc chcemy zrobić wszystko, aby szukać i wdrażać rozwiązania, które pozwolą ich pomóc w tych najcięższych dla nich czasach. Jestem głęboko przekonany, że nam wszystkim zależy na tym, aby w każdej możliwej formie okazać im gesty solidarności i wsparcia. To właśnie dlatego zapraszamy naszych klientów do zbiórki SOS Ukraina Polskiej Akcji Humanitarnej – każde zaangażowanie finansowe jest ważne i każde ma dla narodu, który tego potrzebuje, ogromne znaczenie. Z góry, w imieniu całego naszego zespołu dziękuję za udział w naszej akcji” ” – komentuje Marek Dwornik, Prezes Santander Consumer Multirent.

Przeczytaj także:
 Dołączamy do programu „Mój elektryk”

Dołączamy do programu „Mój elektryk”

12.01.2022 Aktualności Miło nam poinformować, że 11 stycznia br. podpisaliśmy umowę z Bankiem Ochrony Środowiska i przystąpiliśmy do programu „Mój elektryk”. Dzięki temu nasi klienci będą mogli skorzystać z dofinansowania aut elektrycznych na preferencyjnych warunkach z niższymi ratami leasingowymi. Czytaj więcej

 Jak wybrać pierwszy samochód?

Jak wybrać pierwszy samochód?

12.10.2020 Porady Zakup pierwszego samochodu to spore wydarzenie w życiu młodego człowieka. Emocje po zdanym egzaminie na prawo jazdy jeszcze nie opadły, a już szykują się kolejne, związane ze sporym wydatkiem jakim jest nabycie wymarzonego pierwszego auta. Na co zwrócić uwagę? Czytaj więcej