Wprowadziliśmy leasing motocykli nierejestrowanych

Wprowadziliśmy leasing motocykli nierejestrowanych

15.06.2022 Aktualności Jak pokazują nasze dane wewnętrzne, leasing jednośladów zyskuje na popularności. Tylko w I kwartale br. nasza firma udzieliła o 32 proc. więcej umów leasingowych na nowe pojazdy z tej kategorii niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Widząc to zainteresowanie zdecydowaliśmy się wzbogacić naszą dotychczasową ofertę o leasing motocykli nierejestrowanych. Na czym polega ten produkt?

Charakteryzuje go prosta, szybka procedura z minimum formalności. Co ważne – jednoślady nierejestrowane nie posiadają tablic, a co się z tym wiąże i dowodu rejestracyjnego, który daje pojazdom prawo do poruszania się po drogach publicznych. Z tego powodu takie pojazdy najczęściej wykorzystuje się w celach rekreacyjnych lub do rozwijania swoich pasji. Trwająca wiosna i nachodzące lato to najlepsze pory na skorzystanie z tego rodzaju rozrywki.

Poza motocyklami produkt daje możliwość sfinansowania takich przedmiotów jak quady, skutery śnieżne oraz wodne. Jest to całkowita nowość w naszej ofercie, wprowadzona w odpowiedzi na rosnącą ilość zapytań od naszych partnerów biznesowych i klientów.

Jak złożyć wniosek o jednoślad nierejestrowany? Można to zrobić przy wsparciu pracownika współpracującego z nami salonu dealerskiego. Po wyborze jednośladu i dopasowanego do potrzeb klienta leasingu, wniosek trafia do akceptacji za pomocą programu sprzedażowego platformy DigiCar. Co ciekawe, w przypadku jednośladu nierejestrowanego procedura oczekiwania na akceptację i wydanie przedmiotu jest krótsza, ponieważ odchodzi konieczność rejestracji pojazdu w urzędzie wydziału komunikacji. Nie trzeba też czekać na otrzymanie tablic rejestracyjnych i dowodu. Przyspieszony proces może okazać się dużym atutem dla tych, którzy potrzebują jednośladu głównie do rekreacji.

Zachęcamy do skorzystania z naszego leasingu na motocykle nierejestrowane. Produkt jest już dostępny u wybranych dealerów współpracujących z Santander Consumer Multirent.

Przeczytaj także:
 Uwaga, nadchodzą elektryki

Uwaga, nadchodzą elektryki

23.05.2022 Aktualności Biorąc pod uwagę deklaracje części producentów, którzy w ciągu kilku najbliższych lat będą odchodzić całkowicie od samochodów z napędem spalinowym trzeba zwrócić szczególną uwagę na zbliżającą się powoli powszechność samochodów zeroemisyjnych. Czytaj więcej