Zbliża się premiera nowego Mitsubishi ASX

Zbliża się premiera nowego Mitsubishi ASX

19.09.2022 Aktualności Już 20 września br. odbędzie się globalna premiera nowego Mitsubishi ASX. Prezentację samochodu będzie można obejrzeć online o godzinie 19:00. O wydarzeniu donosi polski oddział Mitsubishi Motors na swojej stronie internetowej.

Santander Consumer Multirent jest związany z Mitsubishi Motors od 2019 roku. Wtedy to – wraz z Santander Consumer Bankiem - stał się jedynym rekomendowanym partnerem finansowym dla klientów i dealerów Mitsubishi Motors.

Premiera nowego Mitsubishi ASX to długo oczekiwane i istotne wydarzenie dla firmy Astara (wcześniej MMC Car Poland), od 26 lat pełniącej rolę generalnego dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce.

Jak niektórzy mogą pamiętać, 31 grudnia 2021 roku zakończyła się wspólna akcja Santander Consumer Multirent i Astary (wtedy jeszcze MMC Car Poland). Dzięki niej nasi klienci otrzymali dostęp do aut z napędem hybrydowym typu plug-in marki Mitsubishi – dokładnie modelu Eclipse Cross PHEV oraz tradycyjnych samochodów z napędem spalinowym, które mogli zakupić z korzystnymi rabatami.

Serdecznie gratulujemy zbliżającego się wprowadzenia kolejnego modelu do oferty i z niecierpliwością czekamy na odsłonę nowej generacji Mitsubishi ASX.

Zachęcamy do śledzenia dedykowanej nowemu modelowi strony https://www.mitsubishi.pl/asx-2023-premiera

Przeczytaj także: