Marki Dodge i RAM z finansowaniem od Santander Consumer Multirent

Marki Dodge i RAM z finansowaniem od Santander Consumer Multirent

11.03.2021 Aktualności Santander Consumer Multirent rozpoczął współpracę z firmą AEC, będącą oficjalnym importerem sprawdzonych i popularnych marek pojazdów Dodge i RAM.

W ramach współpracy dealerzy AEC mogą już proponować swoim klientom zakup nowych pojazdów z indywidualnie dopasowanymi warunkami finansowania, przygotowanymi przez partnerów firmy należących do spółki Santander Consumer Finance - Santander Consumer Multirent oraz Santander Consumer Bank. Ponadto dealerzy będą mieli możliwość skorzystania z finansowania stocków bez ponoszenia kosztów związanych z odsetkami przez pierwszych 90 dni. W ten sposób nawet nowo założone oddziały mogą rozpocząć działalność z zestawem pojazdów wystawionych w salonie bez dodatkowych opłat.

Amerykańskie marki zajmują się produkcją m.in. samochodów osobowych, sportowych, vanów i pickupów (Dodge) oraz ciężarówek (RAM). Obie są bardzo popularne na tamtejszym rynku i coraz bardziej pożądane w naszym kraju m.in. ze względu na wygodę i ładowność pojazdów, która okazuje się bardzo pomocna w prowadzeniu działalności gospodarczej. 

Współpraca AEC ze spółkami Santander Consumer Finance za granicą trwa już od kilku lat. Obecne rozszerzenie jest spowodowane wzrostem zainteresowania pojazdami oferowanymi przez importera na polskim rynku.

Przeczytaj także:
 Jak dobrze wybrać motocykl?

Jak dobrze wybrać motocykl?

25.02.2021 Porady Coraz częściej decydujemy się na wybór jednośladu jako codziennego środka transportu. Jedną z jego zalet są większe możliwości parkowania, co zwłaszcza w większych miastach jest uciążliwe dla posiadaczy samochodów. Zbliżająca się wiosna sprzyja zakupowi nowego modelu, a oferta dealerów jest szeroka. Czytaj więcej

 AutoSalon Odkryciem Roku 2021

AutoSalon Odkryciem Roku 2021

17.02.2021 Aktualności Platforma AutoSalon, dzięki której można jednocześnie wybrać pojazd i sposób jego finansowania online, otrzymała godło Odkrycie Roku 2021 w kategorii innowacyjne usługi sprzedażowe i finansowe. Wyróżnienie przyznawane jest przez organizatorów ogólnopolskiego plebiscytu Laur Klienta. Czytaj więcej