Pożyczka leasingowa: nie masz oferty kredytowania auta dla firmy, nic straconego

Pożyczka leasingowa: nie masz oferty kredytowania auta dla firmy, nic straconego

20.11.2020 Baza wiedzy W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest niemal obligatoryjne, by móc efektywnie prowadzić firmę i sprawnie obsługiwać kolejne zlecenia. Na początku drogi biznesowej ciężko jest pozyskać finansowanie na zakup firmowego auta. Wydaje się, że trzeba pogodzić się z odmowami banków na kolejne złożone wnioski kredytowe i korzystać - o ile mamy taką możliwość - z prywatnego środka transportu. Ale nic straconego! Są rozwiązania, które mogą pomóc w rozwinięciu skrzydeł początkującemu przedsiębiorcy i pomóc mu w sfinansowaniu samochodu firmowego.

Kredyt to nie jedyna opcja finansowania inwestycji

Gdy myślimy o pozyskaniu dodatkowej gotówki na rozwój przedsiębiorstwa w pierwszej chwili przychodzi na myśl kredyt albo pożyczka. Niemal każdy bank posiada specjalną ofertę produktów dedykowanych firmom. Kredyty inwestycyjne czy obrotowe wydają się być na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto chciałby z nich skorzystać. Niestety nie są one dostępne dla każdego, gdy przyjrzymy się szczegółom. Warunki stawiane przez banki są tak trudne, że wiele przedsiębiorstw z sektora MŚP nie jest w stanie ich spełnić. O jednoosobowych działalnościach gospodarczych nie wspominając… Wygórowane są również progi stawiane firmom: często przez pierwszy rok nie mamy nawet co myśleć o finansowaniu samochodu z pieniędzy banku, chyba, że spółka posiada wysoki wkład własny. Piętrzą się również wymagania formalne. Żeby ubiegać się o kredyt - trzeba pozyskać wiele dokumentów z różnych instytucji. Bo przecież stosowane zaświadczenia z ZUS i Urzędu Skarbowego to dopiero początek.

Pożyczka leasingowa dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy

Wiedza o kredytach jest coraz powszechniejsza. Wiedza o leasingu coraz bardziej znana, natomiast niewielu właścicieli firm słyszało o pożyczkach leasingowych. A szkoda, bo pożyczka leasingowa może pomóc w uzyskaniu dodatkowych środków firmie, a jednocześnie nie będzie dla niej uciążliwa. Pożyczka leasingowa Santander Consumer Multirent może  sfinansować zakup pojazdu nowego lub używanego i pozwoli przy tym na rozwijanie  skrzydeł przedsiębiorstwu.

Korzyści pożyczki leasingowej

Czym jest pożyczka leasingowa? To forma finansowania, w której przedsiębiorca może korzystać z samochodu w zamian za dokonywanie regularnych opłat. Korzystając z pożyczki leasingowej (w odróżnieniu od leasingu) przedsiębiorca jest właścicielem pojazdu, który stanowi zabezpieczenie pożyczki. Daje to firmie korzyści w postaci amortyzacji samochodu, a z księgowego punktu widzenia podatek VAT nie jest doliczany do raty, która jest kapitałowo-odsetkowa.

Z oferty pożyczki leasingowej mogą skorzystać niemal wszyscy. Jest ona dostępna dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, podmiotów gospodarczych, spółek cywilnych i prawa handlowego, a także dla rolników.
W odróżnieniu od wielu produktów bankowych, pożyczkę leasingową cechują niskie koszty finansowania oraz minimum formalności. Ważny jest również długi, nawet do 96 miesięcy, okres finansowania. Santander Consumer Multirent wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom daje im możliwość wybrania aż trzech różnych możliwości spłaty pożyczki leasingowej.

Są to:

•    comiesięczne raty równe,
•    lub raty balonowe50/50 lub 3x33.

Santander Consumer Multirent chcąc wspierać rozwój swoich klientów, ma dla nich specjalną niespodziankę. Do zawartej pożyczki leasingowej otrzymamy voucher o wartości aż 500 zł. Środki te można przeznaczyć na zakup opon lub akcesoriów samochodowych czy usługi niezbędne do przeprowadzenia serwisu pojazdu.

Jeśli więc bank odmówił Twojej firmie przyznania kredytu na samochód, lub jeśli nie zgadzasz się na warunki stawiane firmie przez banki odnośnie kredytowania samochodu, to nie wahaj się nawet chwili, tylko zadzwoń pod numer 71 330 96 96 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) i porozmawiaj z doradcą na temat pożyczki leasingowej i możliwości sfinansowania pojazdu w Santander Consumer Multirent.

 

Przeczytaj także:
 Opony zimowe przed pierwszym śniegiem?

Opony zimowe przed pierwszym śniegiem?

04.11.2020 Baza wiedzy Zmiany klimatyczne sprawiły, że mamy coraz mniejsze szanse na mroźną i śnieżną zimę. Wielu kierowcom wydaje się, że z tego powodu w ogóle nie muszą zmieniać opon na zimowe. Inni czekają z tym na zapowiedzi opadów śniegu i minusowych temperatur. Czytaj więcej

 Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

01.06.2020 Aktualności Czy proces podpisywania umowy leasingowej można przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu czy biura? W Santander Consumer Multirent od wiosny 2020 roku zrobisz to w trakcie wideospotkania, Czytaj więcej

 Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

16.11.2020 Aktualności W jednym miejscu możesz wybrać samochód i jego finansowanie bez konieczności wychodzenia z domu, czy z biura: w 100% online. Santander Consumer Multirent uruchomił właśnie platformę AutoSalon. Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych? Czytaj więcej