Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

Wideorozmowa przy podpisywaniu leasingu

01.06.2020 Aktualności Czy proces podpisywania umowy leasingowej można przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu czy biura? W Santander Consumer Multirent od wiosny 2020 roku zrobisz to w trakcie wideospotkania.

W Santander Consumer Multirent chcemy być partnerem w biznesie, dlatego już od kilku miesięcy wdrożyliśmy wiele rozwiązań, które wspierają naszych klientów biznesowych w tym wyjątkowym czasie. Wiemy, że dla części z nich, szczególnie w dobie cyfryzacji wielu biznesów, samochód czy motocykl stanowi jeszcze istotniejszy element funkcjonowania firmy. Dlatego w trakcie procesu zawierania umowy umożliwiamy zdalne jej podpisanie z wykorzystaniem wideorozmowy – mówi Monika Kasprzyk, dyrektor działu zdalnych kanałów sprzedaży w Santander Consumer Multirent.

Cały proces odbywa się zdalnie w trakcie wideospotkania przez ogólnodostępne komunikatory, czyli:

  • Zoom
  • Skype
  • lub WhatsApp

O ich wyborze decyduje przedsiębiorca zgodnie ze swoimi preferencjami. Identyfikacja i weryfikacja tożsamości oraz składanie samego podpisu umowy leasingu lub pożyczki leasingowej ma miejsce w trakcie wideospotkania z doradcą. W ten sposób Santander Consumer Multirent wspiera swoich nowych i dotychczasowych partnerów biznesowych zaoszczędzając ich czas i koszty, a także dba o ograniczenie bezpośrednich kontaktów, co wydaje się niezbędnym krokiem z racji trwającej pandemii.

 

Przeczytaj także:
 Leasing się opłaca!

Leasing się opłaca!

29.05.2020 Baza wiedzy Popularność usługi leasingu jest coraz większa i powszechniejsza u polskich przedsiębiorców. Wiąże się to z pewnością z korzyściami, m.in. nieobciążaniem zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z tą formą finansowania? Czytaj więcej