Wraz z Mazda Motor Poland ułatwiamy dostęp do informacji o finansowaniu

Wraz z Mazda Motor Poland ułatwiamy dostęp do informacji o finansowaniu

15.12.2021 Aktualności Miło nam poinformować, że we współpracy z Mazda Motor Poland wdrożyliśmy na stronie importera nowe narzędzie, dzięki któremu klienci mogą oszacować wysokość rat leasingowych i optymalny okres zobowiązania.

Rozwiązanie uzupełnia zaawansowane narzędzia konfiguracji samochodów, które mają do dyspozycji klienci marki Mazda. Dzięki niemu klienci szybko i łatwo uzyskują niezbędne dane dotyczące dostępnego finansowania. Odpowiada to na potrzeby kupujących, którzy przede wszystkim cenią sobie oszczędność czasu i możliwość pozyskania informacji na odległość.

Jak skorzystać z tego narzędzia? Wystarczy wejść na stronę importera pod adresem: mazda.pl Tam użytkownik dostaje możliwość wyliczenia raty, może zmieniać czas trwania umowy oraz wysokość opłaty wstępnej według indywidualnych preferencji w specjalnym konfiguratorze.

Produkt dostępny w konfiguratorze to leasing operacyjny Mazda Wygodna Rata. Wybierając go zainteresowany ustala wysokość wpłaty własnej, która może stanowić od 0 do 30 proc. ceny samochodu oraz okres finansowania od 24 do 48 miesięcy. Po zakończeniu umowy leasingowej klient sam może podjąć decyzję o wykupieniu obecnego modelu i wymianie dotychczasowego pojazdu na nową Mazdę. To korzystna oferta, którą możemy polecić każdemu miłośnikowi Mazdy.

Przeczytaj także:
 Polacy chcą kupować firmowe auto online

Polacy chcą kupować firmowe auto online

27.11.2020 Aktualności Zmiany wywołane pandemią koronawirusa wpłynęły na postawy konsumentów i przeobraziły rynek samochodowy. Według raportu „Auto w sieci” Santander Consumer Multirent, dziś już co trzeci z nas chciałby kupić swój pojazd całkowicie przez internet Czytaj więcej

 Zmiany w programie „Mój Elektryk”

Zmiany w programie „Mój Elektryk”

08.09.2021 Aktualności Oceniając nową odsłonę programu „Mój Elektryk”, czyli rządową propozycję dofinansowania zakupu aut z napędem elektrycznym, zmianą na plus jest to, że najnowsza edycja, poza osobami indywidualnymi, obejmie także przedsiębiorców. Czytaj więcej