Atrakcyjny leasing na modele Mitsubishi dostępne od ręki

Atrakcyjny leasing na modele Mitsubishi dostępne od ręki

02.12.2021 Aktualności Santander Consumer Multirent i generalny importer samochodów Mitsubishi, MMC Car Poland, przygotowali wspólną akcję promocyjną, w ramach której Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingu na dostępne od ręki w dużych ilościach samochody marki Mitsubishi . W ofercie znajdą się, bardziej przyjazne środowisku, hybrydy typu plug-in, jak również tradycyjne pojazdy z napędem spalinowym Akcja ruszyła15 listopada br. i potrwa do 31 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Dzięki wspólnej akcji Santander Consumer Multirent oraz MMC Car Poland, klienci otrzymają dostęp do aut z napędem hybrydowym typu plug-in marki Mitsubishi, a dokładnie do modelu Eclipse Cross PHEV w wersji: Intense Plus, Inbusiness, Inbusiness Plus oraz Instyle Plus. Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jest napędzany przez 2 silniki elektryczne umieszczone przy przedniej i tylnej osi. Jednostka spalinowa służy głównie do ładowania baterii oraz wsparcia napędu elektrycznego. Układ napędowy oferuje łączną moc 188 KM a pochodzący z Lancera Evolution napęd na 4 koła S-AWC jest dostępny także w trybie EV. W przeciwieństwie do aut konkurencji, napęd 4x4 może działać bez włączonego silnika spalinowego. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV nie oferuje skrzyni biegów, lecz jednobiegową przekładnię, gwarantującą płynne przyspieszanie bez szarpnięć, które są skutkiem zmiany przełożeń. Innowacyjne rozwiązanie bezpośredniego napędu obu osi głównie przez silniki elektryczne, oddające swój pełny moment obrotowy na koła bez zwłoki, dają pewność szybkiego startu i bezpieczeństwa. Dostępne w modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV gniazdo 230V o mocy 1500W umożliwia zasilanie urządzeń zewnętrznych, zmieniając samochód w magazyn energii. Wydajna bateria pozwala na pokonanie do 55 km wg. WLTP w zeroemisyjnym trybie elektrycznym EV, a pełny zasięg auta to około 600 km. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, które jest dostępne od ręki w salonach, wyróżnia się 5-letnią gwarancją (do 100 000 km) na cały samochód wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem Mitsubishi Assistance Package oraz 8 latami gwarancji (do 160 000 km) na pojemność baterii trakcyjnej ładowanej z gniazdka.

Akcja ta odpowiada na zapotrzebowanie polskich kierowców, z których wielu chciałoby jeździć pojazdem bardziej przyjaznym dla środowiska.. Hybrydy typu plug-in są coraz bardziej popularne w naszym kraju ze względów ekologicznych, ale również ze względów ekonomicznych. Koszt przejechania 100 km może być nawet 3-krotnie niższy w porównaniu z wersją spalinową tego modelu. Na uwagę zasługuje też wygoda użytkowania. Osoby mieszkające w domach jednorodzinnych mogą naładować swoje auto w dowolnym momencie poprzez podłączenie do zwykłego gniazdka 230V. Pozwoli to na naładowanie rozładowanej baterii trakcyjnej do pełna w około 6-7 godzin. Eclipse Cross PHEV naładuje się też - jako jedyny w tej klasie SUV- z publicznej szybkiej ładowarki DC prądu stałego do 80% w ciągu 25 min. Oznacza to, że ładując auto np. z ładowarki w galerii handlowej - po zrobieniu szybkich zakupów będzie już w stanie odzyskać swój pełny zasięg.

Akcja Santander Consumer Multirent oraz MMC Car Poland przewiduje także uruchomienie leasingu tradycyjnych samochodów z napędem spalinowym marki Mitsubishi - modelu Space Star w wersji: Inform Plus, Invite, Instyle, Intense CVT SDA. Ten niezawodny, miejski model, jako jeden z nielicznych w segmencie B, jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów. Niewątpliwą zaletą modelu Mitsubishi Space Star jest także korzystna relacja ceny do wyposażenia, szczególnie w sytuacji, gdy większość konkurentów znacząco podniosło ceny swoich aut.

Na zainteresowanych Klientów czekają korzystne rabaty nawet do 35 000 zł za sfinansowanie auta za pośrednictwem AutoSalonu, czyli zdalnej platformy sprzedaży nowych i używanych pojazdów. Rozwiązanie to zdecydowanie ułatwia proces zakupu samochodu. Dodatkową korzyścią dla zainteresowanych skorzystaniem z akcji jest dostępność od ręki wymienionych modeli u wszystkich dealerów Mitsubishi, dzięki czemu potencjalni klienci będą mogli odebrać swoje auto w pobliżu domu.

Zapraszamy zainteresowanych do skorzystania z oferty.

Przeczytaj także:
 Polacy chcą kupować firmowe auto online

Polacy chcą kupować firmowe auto online

27.11.2020 Aktualności Zmiany wywołane pandemią koronawirusa wpłynęły na postawy konsumentów i przeobraziły rynek samochodowy. Według raportu „Auto w sieci” Santander Consumer Multirent, dziś już co trzeci z nas chciałby kupić swój pojazd całkowicie przez internet Czytaj więcej

 Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

Kup i sfinansuj firmowe auto w AutoSalonie

16.11.2020 Aktualności W jednym miejscu możesz wybrać samochód i jego finansowanie bez konieczności wychodzenia z domu, czy z biura: w 100% online. Santander Consumer Multirent uruchomił właśnie platformę AutoSalon. Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych? Czytaj więcej